Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 61 гість.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 547
11.06.2020 - 12:43
 # STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 11 червня 2020 року

Охорона здоров’я

На території Бахмутської ОТГ за останню добу  випадків з підозрою на COVID-19 не зареєстровано. Загальна чисельність інфікованих від першого встановленого випадку складає 16 осіб.

Методом ПЛР продовжують обстежуватись особи, які мали контакти  контакти з захворілими.

На самоізоляції знаходиться 4 мешканця, які повернулися із-за кордону.

КНП «БЛІЛ м. Бахмут», в рамках реалізації проєкту з надання благодійної допомоги, було передано апарат штучної вентиляції легень транспортний для критичних станів Т7, укомплектований аксесуарами. Даний апарат допомагатиме рятувати пацієнтів з ускладненнями від коронавірусної інфекції COVID-19.

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/kzozbcrl/

Освіта

 На сьогодні до дитячих садочків завітало більше 32% вихованців від загальної кількості дошкільнят. Це на 2% більше, ніж в перший день відкриття установ.

Педагогами приділяється особлива увага ранковому прийому дітей, під час якого здійснюється обов’язковий температурний скринінг учасників освітнього процесу. Проводиться співбесіда з батьками щодо стану здоров’я та самопочуття малюків.

Організація ігрової та партнерської діяльності, адаптивного харчування, денного сну проходять з дотриманням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину.

Для того, щоб вихователям та батькам дошкільнят було легше організувати процес повернення у садочки та зменшити рівень напруги після перебування на карантині, ЮНІСЕФ разом із дитячим та сімейним психологом Світланою Ройз, ГО "Смарт Освіта" та Міністерство освіти і науки України підготували добірку 9 ігор та коментарі для них.

Детальніше за посиланням:

https://www.unicef.org/u…/documents/reopening-kindergardens…

Соціальний захист

Протягом тижня спеціалісти служби у справах дітей Управління молодіжної політики Бахмутської міської ради спільно з фахівцями міського центру соціальних служб відвідали за місцем проживання 17 родин, які перебувають на профілактичному обліку та опинились у складних життєвих обставинах.

Завершено другий етап надання допомоги у вигляді продуктових наборів багатодітним сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Фізична культура та спорт

Відсьогодні відновлено роботу усіх структурних підрозділів Управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради: КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради, стадіону «Металург», центру «Спорт для всіх», СОК «Мангуст», а також розпочато заняття на спортивних спорудах, в спортивних залах, спортивних клубах та спортивних майданчиках.

Тренування будуть проводитися при обов’язковому дотриманні протиепідемічних заходів:

- температурного скринінгу усіх працівників та відвідувачів;

- одночасного перебування відвідувачів у закладах – з розрахунку не більше однієї особи на 10 м2 площі зали для індивідуальних занять та однієї особи на 5 м2 площі зали для групових/ командних занять (не більше 10 осіб у групі).

- дотримання заходів індивідуальної профілактики та протиепідемічних заходів.

Шановні мешканці громади! Епідеміологічна ситуація в Україні залишається напруженою, адже коронавірусна хвороба продовжує поширюватись. Бахмутська міська рада закликає громадян не ігнорувати рекомендацій щодо дотримання карантинних заходів, зокрема при користуванні громадським транспортом та при відвідуванні торгівельних об’єктів. Не нехтуйте правилами особистої безпеки!

 

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально