Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 62 гостя.

Рекомендуємо

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 861
17.06.2020 - 12:39
 # STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 17 червня 2020 року

Охорона здоров’я. Протягом минулої доби жодного випадку COVID-19 в Бахмутській громаді не підтверджено. 

З початку карантину на території Бахмутської ОТГ зареєстровано 22 підтверджених випадки на коронавірусну хворобу, у тому числі у 4-х медичних працівників.

З цих 22 осіб: 9 - одужали, 2 - померли (одна особа померла від серцево-судинної патології, позитивний результат ПЛР тесту було отримано вже після смерті).

На теперішній час 11 осіб з підтвердженим діагнозом знаходяться вдома під динамічним спостереженням сімейних лікарів, від них скарг немає. Усім 11 пацієнтам зроблено повторний забір біоматеріалу для обстеження методом ПЛР, вони очікують на результат. Визначено коло контактних осіб, загальна кількість яких складає 347 людей. Станом на ранок із кола контактних осіб обстежено 268 пацієнтів. Обстеження решти контактних осіб, за їх згодою, буде проведено 17 та 18 червня.

На самоізоляції знаходяться – 5 осіб, які повернулися із-за кордону.

Соціальний захист.  З метою зняття соціальної напруги серед мешканців під час карантину,  рішенням облдержадміністрації від 11.06.2020 № 579/5-20 затверджений Порядок використання субвенції з обласного бюджету на виплату у 2020 році соціальної матеріальної допомоги особам, які проживають у Донецькій області та при народженні дитини у період з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року мали право на натуральну допомогу «пакунок малюка» та не отримали її, або опікуну такої дитини.

Орієнтовна кількість отримувачів такої допомоги по м. Бахмут складає 699 осіб. Для виплати зазначеної допомоги передбачено 2,112 млн.грн.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами «гарячої лінії» Управління праці та соціального захисту населення: (06274)4-64-02, 099-713-42-50, 099-713-39-80.

Освіта. Сьогодні до дитячих садочків прийшло 1042 дитини (37% від загальної кількості малюків, що відвідують установи). Під час ранкового прийому дітей здійснюється обов’язковий температурний скринінг учасників освітнього процесу, проводяться індивідуальні бесіди з батьками щодо стану здоров’я та самопочуття діточок. Особлива увага приділяється дотриманню протиепідемічних заходів у дитсадках. Щоденно  спеціалісти Управління освіти проводять оперативний моніторинг по учбовим закладам.

За словами прем’єр-міністра України наразі підстав для скасування чи перенесення ЗНО немає. Показники, за яких ЗНО може бути перенесено на інший термін: це більше 60 активних хворих на 100 тисяч населення в середньому по Україні та більше 50% областей, де перевищуються три загальнонаціональні показники – кількість хворих перевищує 12 на 100 тис. населення, більше ніж 50% завантажених хворими ліжок в опорних лікарнях та охоплення тестуванням менше ніж 12 осіб на 100 тисяч населення. В іншому випадку з 25 червня плановий процес ЗНО буде розпочато.

До відома населення!

  • Держкомісія з ТЕБ та НС ухвалила рішення щодо недоцільності відкриття дитячих оздоровчих таборів раніше 1 липня. Попри необхідність оздоровити цього літа понад 1,2 млн дітей, більшість з яких є представниками пільгових категорій населення, клінічна ситуація щодо COVID-19 залишається достатньо напруженою.
  • Кабінет Міністрів України планує впровадження заходів щодо посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму в приміщеннях і громадському транспорті.
  • Інститут когнітивного моделювання за підтримки МОЗ та Червоного Хреста України запустив онлайн-платформу «Розкажи мені» для психологічної допомоги населенню. Проект має на меті допомагати всім, хто потребує емоційної підтримки, консультації, допомоги у зв’язку з поширенням COVID-19. Безкоштовні консультації українцям надаватимуть лише кваліфіковані спеціалісти. Сайт безкоштовної психологічної допомоги https://tellme.com.ua/

Шановна громада! Сьогодні в  Україні зафіксовано третій антирекорд за кількістю інфікованих коронавірусною інфекцією - 758 нових випадків COVID-19. Бахмутська міська рада вкотре закликає всіх бути обачними, уникати великого скупчення людей, частіше мити та дезінфікувати руки, носити захисні маски! Бережіть своє здоров’я!

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально