Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 78 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 646
19.06.2020 - 11:00
# STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 19 червня 2020 року

Охорона здоров’я. За минулий тиждень на території Бахмутської ОТГ зареєстровано 6 випадків з захворювання на коронавірусну хворобу та ще 1 випадок з підозрою на COVID-19 за минулу добу. Жінка 58 років, повернулась із-за кордону, госпіталізована до інфекційного відділення міської лікарні. ЇЇ стан задовільний. Очікуються результати ПЛР-тесту.

Всього з початку карантину зареєстровано 22 підтверджених випадки на коронавірусну хворобу, у тому числі 4 –  медичних працівника та 1 дитина.

На самоізоляції знаходяться – 6 осіб, які повернулися із-за кордону.

Соціальний захист. Працівники територіального центру продовжують допомагати найбільш вразливим верствам населення Бахмутської громади. На сьогодні особливої уваги потребують 23 особи, які є самотніми і з початку  карантину самоізолювалися. Співробітники Терцентру щодня підтримують з ними зв’язок і за потреби відвідують їх, допомагають придбати їм ліки, продукти харчування та сплатити комунальні послуги.

Управлінням праці та соціального захисту населення за рахунок бюджету Бахмутської міської ОТГ проведено соціальні виплати фізичним особам, які надають соцпослуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на суму 37124,30 грн., у т. ч. по старостинським округам – 2349,10 грн.

Освіта. 1045 діточок прийшли сьогодні до дитячих садочків. Завантаженість установ становить 38% від загальної кількості дітей. Всі малюки пройшли обов’язковий температурний скринінг. Для безпеки дітей у ДНЗ постійно проводяться заходи з дезінфекції поверхонь, вологе прибирання та  провітрювання приміщень.

Через епідеміологічну ситуацію Парламент ухвалив рішення звільнити учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, від державної підсумкової атестації. Водночас випускники мають право пройти ДПА, у тому числі й у формі ЗНО, за власним бажанням. МОН вже розробляє методичні рекомендації для закладів освіти – їх буде надіслано найближчим часом: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=69160

До відома населення!

  • З 22 червня будуть дещо змінені індикатори можливого посилення карантинних заходів на місцях. Зокрема, встановлені такі критерії: середня кількість тестувань методами ПЛР та ІФА-аналізу (не менше ніж 24 на 100 тисяч населення, раніше - 12). Замість інцидентності вводиться коефіцієнт виявлення випадків інфікування коронавірусом, він складає більше 11%, а також введено показник динаміки зростання випадків інфікування - більше 10%. Рішення щодо посилення чи послаблення карантину будуть приймати органи місцевого самоврядування за поданням головного санітарного лікаря області. Обмежувальні заходи можна буде вводити не для всієї області, а для окремого району.
  • За час пандемії в Україні МОЗ збільшило кількість лабораторій, де проводять тестування на коронавірусну інфекцію з 4 до 69. За словами очільника відомства, з 25 лабораторних центрів, які у структурі МОЗу, останній раз до епідемії закупівля обладнання була у 2009 році. Докладніше за посиланням: https://moz.gov.ua/article/news/moz-zbilshilo-kilkist-laboratorij-z-testuvannjam-na-covid-19-iz-4-do-69%c2%a0

Шановна громада!

Кожного дня кількість хворих у країні значно зростає. За два тижні статистика з 300-400 інфікованих на добу збільшилась до понад 900! Ситуація вкрай серйозна. Бахмутська міська рада закликає: дотримуйтесь всіх рекомендацій з протидії епідемії. При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх рідних!

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально