Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 64 гостя.

Рекомендуємо

Урядовий портал

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 652
25.06.2020 - 14:44
# STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 25 червня 2020 року

До уваги жителів громади!

Протягом двох тижнів в Україні фіксуються антирекорди із захворювання на коронавірусну інфекцію, і МОЗ нагадує, що саме дотримання епідеміологічних правил та рекомендацій робить життя українців безпечним і знижує ризик інфікування COVID-19. Запровадження адаптивного карантину є своєрідним балансом між здоров’ям та життям людей і запуском економіки. Проте, коли одна із складових такої системи порушується, то і сам баланс руйнується. Уряд передбачає, що в деяких областях країни різке зростання кількості хворих може спричинити другу хвилю епідемії. Саме з цих причин МОЗ вже почало підготовку лікарень другої хвилі.   

Охорона здоров’я

За минулу добу на території Бахмутської  міської ОТГ зареєстровано новий випадок з підозрою на COVID-19. Жінка 57 років госпіталізована до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування м.Бахмут. У пацієнтки двостороння пневмонія, загальний стан середнього ступеню важкості, очікуються результат ПЛР-тесту.

З початку карантину зареєстровано 24 підтверджених випадки на коронавірусну хворобу, у тому числі 4 –  медичних працівника та 2 дитини. На самоізоляції знаходяться 6 осіб, які повернулися із-за кордону.

Всього по Донецькій області +23 нових лабораторно підтверджених   випадків COVID-19: 1- у Краматорську, 22 - у Слов'янську.

Соціальний захист

У зв’язку з подовженням карантинних заходів до 31 липня, Управлінням праці та соціального захисту населення забезпечено продовження строку виплати державних соціальних допомог в раніше встановленому розмірі на період карантину та на один місяць після його скасування без звернення осіб, у яких закінчився термін виплати в період дії карантину.

Таким чином 1064 особам, які одержували державну соціальну допомогу, як  малозабезпечені сім'ї, допомогу на дітей одиноким матерям, допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування та інші види допомог, у яких терміни виплат закінчуються на липень поточного року, виплата подовжена автоматично. Більш детальна інформація за телефонами: (0627)44-64-02, 099-713-39-80, 099-713-42-50.

Спорт

 Сьогодні о 17.30 на стадіоні "Металург" Управлінням з питань фізичної культури та спорту спільно з міським центром "Спорт для всіх" проводитимуться міські змагання до Дня Конституції та Дня молоді. Жителів міста запрошують до участі у змаганнях. Бахмутська міська рада нагадує, що вхід на територію стадіону можливий лише в захисних масках. Змагання проходять без глядачів за участю не більше 50 осіб. Також обов’язковою умовою для всіх учасників змагань є проведення температурного скринінгу.

Деталі за телефоном: 050-93-522-65.

Освіта

Вранці до дитячих садочків прийшли 1127 діточок. Завантаженість дошкільних навчальних закладів громади становить 40%. Всі малюки пройшли обов’язковий  температурний скринінг.

Сьогодні в Бахмутській ОТГ, як і по всій Україні, розпочато перше тестування ЗНО з математики. У Бахмуті організовано 3 пункти, які працюють на базі Бахмутських ЗОШ № 2, № 5, № 24.

Із зареєстрованих 737 осіб до пунктів тестування прибуло 496 (67%) абітурієнтів та бажаючих скласти екзамен.

Із 214 зареєстрованих абітурієнтів Бахмутської ОТГ у ЗНО з математики взяли участь 177 осіб ( 83%).

Перед входом до пунктів тестування учасникам була виміряна температура тіла та перевірена наявність ознак респіраторного захворювання.

Бахмутська міська рада нагадує, що незважаючи на скасування державної підсумкової атестації для учнів і студентів, які здобувають повну загальну середню освіту, зовнішнє незалежне оцінювання є обов'язковим для усіх абітурієнтів, які мають намір вступати до закладів вищої освіти.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально