Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 480
30.06.2020 - 13:53
# STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 30 червня 2020 року

Охорона здоров’я

За вихідні дні на території Бахмутської  міської ОТГ зареєстровано 2 нових випадки з підозрою на COVID-19. 33-річна жінка, жителька м. Сіверськ та 91-річний чоловік госпіталізовані до інфекційного відділення міської лікарні. Очікуються результати ПЛР-тесту.

Загалом з початку карантину зареєстровано 24 підтверджених випадки на коронавірусну хворобу, у тому числі 4 –  медичних працівника та 2 дитини.

На теперішній час у інфекційному відділенні Багатопрофільної лікарні на лікуванні знаходяться 5 осіб, з яких 1 жінка з лабораторно підтвердженим захворюванням на коронавірусну хворобу та 4 особи з підозрою на COVID-19. Загальний стан всіх пацієнтів стабільний, середнього ступеню важкості.

Освіта

Завантаженість дошкільних навчальних закладів громади на сьогодні становить 41%. Вранці до дитячих садочків прийшли 1163 малюка. Всі діти  пройшли обов’язковий  температурний скринінг.

В Бахмутській ОТГ для проходження тестування ЗНО з української мови і літератури зареєструвалися 1414 осіб до пунктів тестування прибуло 899 (64%) абітурієнтів та бажаючих скласти екзамен.

Із 376 зареєстрованих абітурієнтів Бахмутської ОТГ у ЗНО з української мови та літератури взяли участь 300 осіб (80%).

У місті організовано 7 пунктів тестування, які працюють на базі Бахмутських ЗОШ №2, №5, №10, №18, №4, а також Педагогічного коледжу та Індустріального технікуму.

Всі учасники тестування перед входом до пунктів пройшли обов’язковий температурний скринінг та огляд на наявність ознак респіраторного захворювання.

Для інформування населення!

  • Особи, які прибувають в Україну з тимчасово-окупованих територій, повинні проходити самоізоляцію, встановивши додаток «Дій вдома» або здати ПЛР-тест, який підтвердить відсутність коронавірусної інфекції. Самоізоляцію або обсервацію не потрібно проходити дітям, які приїжджають в Україну з непідконтрольних територій для складання ЗНО або вступу до українських вишів.
  • В Україні за останній місяць кількість випадків захворювання на пневмонію збільшилася більш ніж у двічі. Переважна частина пневмоній – це ускладнення COVID-19. Наразі у країні фіксується більше 4 тисяч хворих з пневмонією на тиждень. Всі вони обов’язково проходять ПЛР-тестування, незалежно від наявності симптомів коронавірусної хвороби.

До уваги жителів громади!

Бахмутська міська рада вкотре звертається до жителів громади і закликає дотримуватись рекомендацій МОЗ: носити маски в громадських місцях та місцях великого скупчення людей, не забувати про соціальну дистанцію, ретельно мити руки та користуватися дезінфектором. Пам’ятайте, прості речі рятують життя!

 

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально