Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 75 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 814
01.07.2020 - 12:37
 # STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 01 липня 2020 року

Охорона здоров’я

За минулу добу на території Бахмутської  міської об'єднаної територіальної громади зареєстровано 1 новий випадок захворювання на COVID-19. 17-річний хлопець повернувся з Києва, де отримав позитивний  ПЛР-тест. Наразі скарг на самопочуття немає, знаходиться вдома під динамічним спостереженням сімейного лікаря.

Таким чином, з початку карантину зареєстровано 25 підтверджених випадків на COVID-19, у тому числі 4 медичних працівника та 3 дитини.

На теперішній час у інфекційному відділенні КНП «БЛІЛ м. Бахмут» знаходиться на лікуванні 5 осіб, серед яких 1 жінка з лабораторно підтвердженим діагнозом та 4 особи з підозрою на COVID-19, очікують результати ПЛР-тесту. Загальний стан всіх пацієнтів стабільний, середнього ступеню важкості.

Протягом доби 30 червня +74 випадки COVID-19 лабораторно підтвердили на Донеччині: 1 у Світлодарську, по 2 у Маріуполі, Краматорську і Костянтинівці та 67 - у Слов'янську. З початку оголошення карантину в області зареєстровано 555 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби.

Освіта

Вранці до дитячих садочків прийшли 1157 малюків. Всі діти  пройшли обов’язковий  температурний скринінг. Завантаженість дошкільних навчальних закладів громади на сьогодні становить 41%.

До відома учасників ЗНО та абітурієнтів!  

Міський транспорт

КП «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС» проведено аналіз пасажиропотоків за маршрутами руху і за часом найбільших завантажень. У зв'язку зі зменшенням кількості пасажирів прийнято рішення в період до 15 червня 2020 роду змінити розклад руху тролейбусів на міських маршрутах.

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/rada.bakhmut.

Для інформування населення!

  • За показниками, які встановлені у країнах ЄС, у країнах «зеленої» зони кількість активних хворих має бути на рівні 16 і менше на 100 тисяч населення. В Україні цей показник складає вже 57 активних хворих на 100 тисяч населення, тому Україна вважається країною “червоної” зони, що обумовлює обмеження поїздок українців у країни ЄС.
  • Відкриття дитячих оздоровчих таборів в Україні заборонено до 31 липня 2020 року. Старт роботи дитячих оздоровчих баз раніше визначеного терміну є порушенням закону.
  • Весь минулий тиждень в Україні фіксувалися нові антирекорди з кількості нових хворих на коронавірусну інфекцію. Однак, не зважаючи на застереження та рекомендації МОЗ, багато хто порушує всі карантинні норми, наражаючи тим самим на небезпеку і себе, й інших.  Літо та сезон відпусток у розпалі. Однак навіть на відпочинку не треба забувати про карантин і відповідальне виконання головних правил під час епідемії. Це стосується і відпочивальників, і закладів, що приймають гостей, і працівників цих закладів. Бережіть своє здоров’я!

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально