Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 45 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 675
02.07.2020 - 14:00
 # STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 02 липня 2020 року

Охорона здоров’я

За минулу добу нових підтверджених випадків на коронавірусну хворобу на території Бахмутської ОТГ не зареєстровано. На лікуванні в інфекційному відділені знаходяться 5 осіб, 3 особи очікують результат ПЛР-тесту.

КНП «БЛІЛ м. Бахмут» під час карантину продовжує отримувати благодійну допомогу від меценатів та благодійників. 1200 5-літрових пляшок питної води для медперсоналу та пацієнтів було надано від Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Руки друзів».

Соціальний захист

Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради продовжується призначення допомоги фізичним особам-підприємцям, які мають дітей віком до 10 років. Спеціалістами Управління прийнято 125 звернень, з них 56 заяв подано в електронній формі. 119 особам призначено зазначену допомогу.

Спеціалістами Управління прийнято 45 заяв для надання соціальної матеріальної допомоги особам при народженні дитини у період з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року, які мали право на натуральну допомогу «пакунок малюка»:

- за 2018 рік – 12 заяв;

- за 2019 рік – 33 заяви.

В період впровадження карантинних обмежень мешканці громади продовжують отримувати соціальні гарантії в повному обсязі. Для надання соціальних послуг жителям Опитненського та Іванівського старостинських округів відбулися виїзди мобільного соціального офісу.

Освіта

За даними Управління освіти Бахмутської міської ради на сьогоднішній ранок до дитячих садочків прийшли 1161 дітлахів. Всі вихованці  пройшли обов’язковий  температурний скринінг. Завантаженість дошкільних навчальних закладів громади на сьогодні становить 41%.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання складатимуть іспит з фізики. Всього 29 мешканців Бахмутського ОТГ, 5 з яких проживають на тимчасово окупованих територіях, зареєструвалися для проходження тесту.  До пунктів тестування, які розташовані у місті Краматорську, прибули 21 учасник. Тест з фізики містить 38 завдань, на виконання яких надається 180 хвилин.

До відома населення!

  • Урядом передбачено підвищення мінімальної заробітної плати вже з 1 вересня – до 5 000 грн, з 1 січня 2021 року – до 6 000 грн, тобто майже на 20%, з 1 липня 2021 року – 6 500 гривень.

Також з 1 липня 2020 року збільшено рівень забезпечення для дітей, які виховуються у малозабезпечених сім’ях, з 85% до 130% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

  • Турція, Єгипет, Албанія, Хорватія та Чорногорія вже відкрили свої кордони для України. Кордони інших європейських країн поки що закриті для українців із-за карантину.

До уваги жителів громади!

В країни почнуть штрафувати за перебування в публічних місцях без маски. Для фізичних осіб штрафи будуть невеликими, для юридичних досить значні – від 3 тис. 400 грн до 5 тис. 100 грн.

Бахмутська міська рада вкотре звертається до жителів громади і закликає дотримуватись рекомендацій МОЗ: носити маски в громадських місцях та місцях великого скупчення людей, не забувати про соціальну дистанцію, ретельно мити руки та користуватися дезінфектором. Пам’ятайте, прості речі рятують життя!

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально