Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 71 гість.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

У Бахмуті пройшли пам’ятні заходи з нагоди 6-ї річниці визволення міста від проросійських терористів

Переглядів: 536
06.07.2020 - 11:36
У Бахмуті пройшли пам’ятні заходи з нагоди 6-ї річниці визволення міста від проросійських терористів

Сьогодні у 6 річницю визволення міст Донеччини ми вшановуємо пам'ять воїнів збройних сил України, бійців-добровольців та просто мирних жителів, що загинули у ці роки, захищаючи Україну.

"Дякую усім хто зберіг наше місто для України, і нині наповнює його українським змістом. Дякую тим, хто боронить наше місто, хто допомагає армії, у священній справі захисту рідної землі. Низько вклоняюсь родинам, що втратили своїх синів, чоловіків, батьків у цій війні. Бажаю всім миру та злагоди", - такими словами привітав громаду Бахмутський міський голова Олексій Рева.
День шостої річниці визволення міста розпочався з традиційного покладання квітів біля Бахмутського педагогічного коледжу, на стіні якого знаходиться пам’ятна меморіальна дошка Героям батальйону «Донбас», що загинули захищаючи місто Бахмут.
Після цього присутні поклали квіти до могил загиблих воїнів АТО та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, бажаючі висловили слова жалю та співчуття з приводу смерті героїв, які захищаючи свободу та незалежність України загинули на полі бою.

У Бахмуті пройшли пам’ятні заходи з нагоди 6-ї річниці визволення міста від проросійських терористів.У Бахмуті пройшли пам’ятні заходи з нагоди 6-ї річниці визволення міста від проросійських терористів.У Бахмуті пройшли пам’ятні заходи з нагоди 6-ї річниці визволення міста від проросійських терористів.У Бахмуті пройшли пам’ятні заходи з нагоди 6-ї річниці визволення міста від проросійських терористів.У Бахмуті пройшли пам’ятні заходи з нагоди 6-ї річниці визволення міста від проросійських терористів.У Бахмуті пройшли пам’ятні заходи з нагоди 6-ї річниці визволення міста від проросійських терористів.У Бахмуті пройшли пам’ятні заходи з нагоди 6-ї річниці визволення міста від проросійських терористів.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально