Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 66 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 386
10.07.2020 - 14:14
 # STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради станом на 10 липня 2020 року

Охорона здоров’я

За минулу добу на території Бахмутської  міської об'єднаної територіальної громади нових випадків на COVID-19 не зареєстровано.

На теперішній час у інфекційному відділенні Багатопрофільної лікарні знаходиться 3 особи: 2 особи з лабораторно підтвердженим захворюванням та 1 особа з підозрою на COVID-19. Загальний стан всіх пацієнтів стабільний.

На амбулаторному лікуванні під динамічним спостереженням сімейних лікарів знаходиться 4 особи.

З початку карантину зареєстровано 26 підтверджених випадків на коронавірусну хворобу, у тому числі 4  медичних працівника та 3 дитини. Одужало – 19 осіб.

Протягом доби 9 липня коронавірусну хворобу виявили ще у трьох мешканок Донеччини: у жительки Маріуполя та у двох жительок Слов’янська.

Комунальне некомерційне підприємство «БЛІЛ м. Бахмут» продовжує отримувати гуманітарну допомогу від благодійників та меценатів. Громадська організація «Ініціатива Е+ », яка взаємодіє з урядом Чеської Республіки, передала для лікарні багаторазові та одноразові захисні костюми, медичні халати, одноразові маски медичні, рукавички нитрилові, респіратори класу захисту FFP2, одноразові бахили, пульсоксиметри, інфрачервоні термометри.

Освіта

Вранці до дитсадків прийшло 1145 діточок. Завантаженість дошкільних навчальних закладів громади становить 40%. Всі малюки пройшли обов’язковий  температурний скринінг.

Соціальний захист

  • Спеціалістами Управління праці та соціального захисту населення прийнято 130 звернень від фізичних осіб-підприємців щодо призначення допомоги на дітей віком до 10 років. 56 заяв подано в електронній формі. призначено допомогу 123 особам.
  • Фахівцями Управління прийнято 169 заяв для надання соціальної матеріальної допомоги при народженні дитини особам, які проживають у Донецькій області та у період з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року мали право на натуральну допомогу «Пакунок малюка». За 2018 рік прийнято 46 заяв, а за 2019 рік – 123 заяви.

Цивільний захист

Моніторингові мобільні групи з контролю за дотриманням протиепідемічних вимог, до складу яких залучені представники Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва, відділу торгівлі, відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи, а також Держпродспоживслужби та обласного лабораторного центру продовжують перевірку суб’єктів господарювання у сфері торгівлі та послуг. Вже перевірено 32 об’єкта. За результатами моніторингу з контролю за дотриманням протиепідемічних заходів значних порушень не виявлено. 

В ході перевірок фахівцями надані роз’яснення всім суб’єктам господарювання щодо неухильного виконання карантинних вимог.    

До відома населення!

  • Для допомоги громадянам України, які планують подорож за кордон, створено інтерактивний ресурс, на якому можна побачити інформацію про особливості в’їзду в інші країни світу. Карта з країнами, кордони яких відкриті для українців в умовах пандемії  COVID-19 постійно оновлюється і доступна за посиланням: https://tripadvisor.mfa.gov.ua/
  • Всесвітня організація охорони здоров'я не рекомендує відтерміновувати щеплення на період пандемії. Адже будь-які переривання планової імунізації, навіть на короткий період, призведуть до підвищення ймовірності спалахів вакцинокерованих інфекцій або зростання кількості випадків захворювань, яким можна запобігти шляхом вакцинації. ЦГЗ наголошує, що карантин не скасовує рутинної вакцинації.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально