Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 1038
15.07.2020 - 11:38
# STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради.

Станом на 15 липня 2020 року.

Охорона здоров’я.

За добу на території Бахмутської  міської об'єднаної територіальної громади нових випадків на COVID-19 не зареєстровано.

На теперішній час у інфекційному відділенні Багатопрофільної лікарні знаходиться 1 особа з лабораторно підтвердженим захворюванням на коронавірусну хворобу.

На амбулаторному лікуванні  з підтвердженим діагнозом COVID-19  під динамічним спостереженням сімейних лікарів знаходиться 4 особи.

З початку карантину зареєстровано 26 підтверджених випадків на коронавірусну хворобу, серед яких 4 медичних працівника та 3 дитини. Одужало 20 осіб.

За минулу добу здійснено 6 виїздів мобільних бригад КНП «Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута», обстежено 9 осіб швидкими експрес-тестами та методом ПЛР. Всього з початку роботу мобільними бригадами обстежено 1150 жителів громади.

За даними  14 липня на Донеччині виявили ще двох хворих на COVID-19. Коронавірус діагностували у двох мешканців Мар’їнського району.

Освіта.

13 липня 2020 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з біології.
Для задоволення потреб учасників ЗНО в м. Бахмуті створено 4 пункти тестування, які розташовані на базі шкіл №№2,5,10,24.

Для успішного функціонування пунктів проведення ЗНО з біології було залучено 159 педагогічних працівників. Під час пропуску учасників незалежного оцінювання медичні працівники проводили термометрію.                                                     

Участь в ЗНО з біології взяли 513 учасників, що складає 56 % від загальної кількості зареєстрованих.

Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року стартувала 25 червня. У безпечних умовах вже відбулись тестування з математики, української мови і літератури, фізики та іноземних мов, історії України. Решта тестувань основної сесії ЗНО – з географії та хімії – відбудуться 15 та 17 липня. Остаточні результати з’являться на сторінках учасників до 29 липня.

До відома громадян!

Перехід областей до наступного етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям. Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні.

Детальніше про показники послаблення протиепідемічних заходів за посиланням:https://www.kmu.gov.ua/news/pokazniki-dlya-poslablennya-protiepidemichnih-zahodiv-stanom-na-14072020.

Важливо!

Міністерством охорони здоров’я змінено алгоритм укладання угоди із сімейним лікарем і зараз це можливо зробити онлайн. Жителям громади, хто  досі не мають угоди із сімейним лікарем, Бахмутська міська рада рекомендує зробити це.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально