Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

# STOP_КОРОНАВІРУС

Переглядів: 812
17.07.2020 - 14:23
# STOP_КОРОНАВІРУС

Оперативна інформація Управлінь і відділів Бахмутської міської ради.

Станом на 17 липня 2020 року.

На засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулося 16 липня, прийнято рішення щодо застосування на території Бахмутської ОТГ дії Постанови Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 року №588 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392», якою:

дозволяється діяльність закладів культури з наповненістю до 50 відсотків стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури;

забороняється робота після з 23.00 до 7.00 години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

 

Охорона здоров’я. За минулий тиждень та останню добу на території Бахмутської ОТГ нових випадків на COVID-19 не зареєстровано.

У інфекційному відділенні Багатопрофільної лікарні з діагнозом на коронавірус знаходиться на лікуванні 1 особа.

На амбулаторному лікуванні з COVID-19  під динамічним спостереженням сімейних лікарів знаходиться 4 особи, без симптомів.

З початку карантину зареєстровано 26 підтверджених випадків на коронавірусну хворобу, у тому числі 4  медичних працівника та 3 дитини. Одужало 19 осіб.

Станом на 17 липня 2020 року показники, визначені пунктом 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 по Бахмутській ОТГ становлять:

- інцидентність (загальна кількість нових випадків СОVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення) становить менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення – 0 (0 осіб);

- завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів і підтвердженим випадком СОVID-19, становить менш як 50 відсотків – 5 %;

- середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу становить більше ніж 12 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів – 175,2. За тиждень обстежено – 149 осіб.

 

Освіта. До дитячих садків прийшли 1062 малюки. Завантаженість дошкільних навчальних закладів громади становить 38%. Всі вихованці пройшли обов’язковий  температурний скринінг.

 

Торгівля. Продовжують роботу моніторингові мобільні групи з контролю за дотриманням протиепідемічних вимог, до складу яких залучені представники Управління розвитку міського господарства та капітального будівництва, відділу торгівлі, відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи, а також Держпродспоживслужби та обласного лабораторного центру. За тиждень перевірено 15 об’єктів. За результатами моніторингу з контролю за дотриманням протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання у сфері торгівлі та послуг значних порушень не виявлено. 

 

До уваги школярів!

Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс "Перлина Донеччини" проводить онлайн табір "Дива Перлини у тебе в дома".

З понеділка по п’ятницю, щоранку, діти проводять три години активного спілкування, пізнаючи цікаву та корисну інформацію в онлайн режимі.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 050 724 78 71 - в.о. директора КП "ОДМСОК "Перлина Донеччини" Котельнікова Людмила Миколаївна або за посиланням: https://www.perlynadon.org/.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально