Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 22 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Бізнес планування – це актуально!

Переглядів: 205
30.07.2020 - 09:35
Бізнес планування – це актуально!

Для осіб, що зацікавлені в створенні та розвитку власного бізнесу  29 липня в Центрі розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості відбувся інформаційний онлайн  -  вебінар «Планування власної справи» з використанням сервісу Zoom для безробітних та діючих підприємців.

Фахівчиня Бахмутського міського центру зайнятості  Олена Бояринова обговорила з учасниками питання інформаційної підтримки службою зайнятості розвитку підприємницьких ініціатив шукачів роботи,  та послуги державної служби зайнятості для майбутніх підприємців: банк бізнес - ідей, тестування для тих, хто замислюється над розвитком власної справи, онлайн - навчання основам підприємницької діяльності з використанням додатку на андроїд «Центр розвитку підприємництва»,  онлайн  - ресурсу «Прометеус», відео - уроків з бізнес - планування Донецького центру професійно - технічної освіти державної служби зайнятості, іншими корисними інтернет - ресурсами та про підтримку службою зайнятості діючого бізнесу. В ході жвавої дискусії учасники обговорили кроки, які потрібно зробити для вдалої реалізації власної бізнес - ідеї в прибутковий бізнес,  дізналися як обрати код КВЄД та зареєструватися онлайн як підприємець. В заході взяла участь юрист програми економічного розвитку Данської Ради у справах біженців Марія Єфімчук. Пані Марія презентувала слухачам вебінару міжнародну грантову програму, яка спрямована на вдосконалення професійних навичок майбутніх підприємців для категорії тимчасово переміщених осіб та осіб, які постраждали від конфлікту на Донбасі, розповіла про особливості оформлення та подання заявок по грантовим програмам.

Учасники вебінару мали змогу переконатися, що бізнес - план створює можливість оцінити життєздатність бізнесу в умовах конкуренції, дає орієнтири для першочергової діяльності, служить аргументом для одержання фінансової підтримки від зовнішніх інвесторів.

Фахівці Бахмутського міського центру зайнятості навіть в умовах карантину завжди готові підтримати Ваші підприємницькі ініціативи та надати майбутнім підприємцям кваліфіковані рекомендації разом зі своїми соціальними партнерами. Запрошуємо всіх бажаючих на наші онлайн - заходи! Більш детальну інформацію щодо таких заходів Ви можете отримати на сторінці Бахмутського міського центру зайнятості у мережі Фейсбук.

29 липня в Центрі розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості відбувся інформаційний онлайн  -  вебінар «Планування власної справи» з використанням сервісу Zoom для безробітних та діючих підприємців.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально