Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 33 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Відбулось засідання координаційної ради

Переглядів: 129
24.06.2019 - 15:50
Відбулось засідання координаційної  ради

21 червня 2019 року в конференційній залі Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради пройшло засідання координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми, на якому було розглянуто такі питання:

  • Про організацію та проведення на базі закладу професійно-технічного освіти та вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації, розташованих на території м. Бахмут сумісно з педагогічними працівниками заходів із запобігання торгівлі людьми.
  • Про проведення інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на зростання правової культури молоді щодо сімейної політики та гендерної рівності.

Членами координаційної ради було вирішено сприяти зайнятості молоді у вільний від навчання час, а саме залучати до спортивних секцій, до організації та проведення молодіжних заходів, акцій, тощо, з метою мінімізації факторів, які підвищують ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Проводити постійну роботу із студентами вищих навчальних закладів І- IV рівнів акредитації та учнями закладу професійно-технічного освіти, розташованих на території м. Бахмут, з метою підвищення обізнаності молоді про основні засади протидії торгівлі людьми, гендерної рівності про надання державної політики у цій сфері та порядок надання соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми та гендерної рівності.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально