Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 72 гостя.

Чемпіонат України з сумо

Переглядів: 1629
15.10.2020 - 09:03

8 – 11 жовтня в м Вінниця  пройшли змагання Чемпіонату України з сумо серед юнаків та юніорів. Близько 500 спортсменів з 14 регіонів України боролися за чемпіонське звання.

В складі збірної команди Донецької області боролися 9 спортсменів Бахмута (тренер Олег Рева). У впертій боротьбі, за результатами боїв усіх учасників, команда Донецької області посіла 3 місце. Бахмутські сумо їсти вибороли 5 медалей: чемпіоном в своєї вагової категорії  став Анатолій Алтунін, срібним призером Вікторія Васильова (вони виконали норматив КМСУ) и ще три бронзи також у бійців Бахмута. Хлопці присвятили свої досягнення Дню Захисника України!

Вітаємо Бахмутських спортсменів з особистою перемогою та бажаємо нових перемог!

8 – 11 жовтня в м Вінниця  пройшли змагання Чемпіонату України з сумо серед юнаків та юніорів. Близько 500 спортсменів з 14 регіонів України боролися за чемпіонське звання. 8 – 11 жовтня в м Вінниця  пройшли змагання Чемпіонату України з сумо серед юнаків та юніорів. Близько 500 спортсменів з 14 регіонів України боролися за чемпіонське звання. 8 – 11 жовтня в м Вінниця  пройшли змагання Чемпіонату України з сумо серед юнаків та юніорів. Близько 500 спортсменів з 14 регіонів України боролися за чемпіонське звання.