Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 71 гість.

Рекомендуємо

Презедент України

Проведення повторного конкурсу з придбання у 2020 році на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання житла

Переглядів: 167
16.10.2020 - 15:19
Проведення повторного конкурсу з придбання у 2020 році на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання житла

В результаті оголошення 16.09.2020 повторного конкурсу з придбання у 2020 році на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа до Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради було подано 3 конкурсні пропозицій. Всі конкурсні пропозиції було прийнято до розгляду.

Членами конкурсної комісії з придбання на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, було здійснено огляд квартир, поданих до участі у конкурсі, де було зазначено, що вартість всіх запропонованих квартир за один квадратний метр житла не перевищує  межу опосередкованої вартості спорудженого житла за регіонами України, встановленої наказом Міністерства розвитку громад на території України від 26.06.2020 №151.

09.10.2020 року відбувся конкурс з придбання на вторинному ринку впорядкованого для постійного проживання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у м. Бахмут, де переможцями визначено всі три конкурсні пропозиції – всі однокімнатні квартири.

При прийнятті даного рішення конкурсна комісія керувалась виключно інтересами осіб, для яких здійснюється закупівля житла, а також виходячи з того, що при рівних цінових показниках обрані конкурсні пропозиції є  кращими за технічними показниками і обладнанням квартир.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально