Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 61 гість.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Вебінар для внутрішньо переміщених осіб

Переглядів: 191
26.10.2020 - 15:11
Вебінар для внутрішньо переміщених осіб

26.10.2020 в центрі дистанційних комунікацій Бахмутського міського центру зайнятості відбувся вебінар  для безробітних з категорії внутрішньо переміщених осіб. Онлайн-захід проходив з використанням сервісу ZOOM.

В заході брала участь представниця міжнародної громадської організації  FSD Ukraine Швейцарського фонду з противомінної діяльності пані Вікторія.  

Зі слухачами пані Вікторія обговорила питання особистої безпеки На сьогоднішній день значна частина території Донецької та Луганської областей, які зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту є потенційно небезпечною зоною. Фахівчиня громадської організації надала учасникам вебінару конкретні рекомендації щодо безпечної поведінки в умовах , що склалися, закликала дотримуватися правил особистої безпеки .

Профконсультант Бахмутського міського центру зайнятості  Олена Бояринова презентувала слухачам міжнародні грантові програми, які спрямовані на надання фінансової допомоги та вдосконалення професійних навичок для категорії внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від конфлікту на Донбасі. Всі разом обговорили особливості оформлення та подання заявок по грантовим програмам та навчилися пошуку грантодавців у мережі Інтернет. Фахівчиня надала слухачам детальну інформацію про онлай-сервіси від Державної служби зайнятості: тестування особистісних якостей для тих , хто замислюється над розвитком власної справи на онлан платформі «Моя професія» , онлайн - навчання основам підприємницької діяльності з використанням додатку на андроїд «Центр розвитку підприємництва», відео - уроків з бізнес - планування Донецького центру професійно - технічної освіти державної служби зайнятості та офіційний вебресурс Державної служби зайнятості «Освітній портал».

Наприкінці заходу обговорили методи ефективної самопрезентації в умовах карантину.

Запрошуємо всіх бажаючих на наші онлайн - заходи! Більш детальну інформацію щодо таких заходів Ви можете отримати на сторінці Бахмутського міського центру зайнятості у мережі Фейсбук

26.10.2020 в центрі дистанційних комунікацій Бахмутського міського центру зайнятості відбувся вебінар  для безробітних з категорії внутрішньо переміщених осіб.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально