Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 49 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

У Бахмуті відбулись заходи до Дня Гідності та Свободи

Переглядів: 293
20.11.2020 - 13:40
У Бахмуті відбулись заходи до Дня Гідності та Свободи

На базі Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 імені Дмитра Чернявського відбувся меморіальний захід з вшанування пам’яті загиблих під час Революції Гідності та російсько-української війни.

Під час заходу Бахмутський міський голова Олексій РЕВА, заступник голови облдержадміністрації Юлія КОСТЮНІНА поклали квіти до меморіальної дошки випускника школи Героя України, Героя Небесної сотні Дмитра Чернявського.

Після вшанування пам’яті Героя, за участю вчителів та школярів відбувся урок демократії «Свобода – це вміння сказати «так» своїм мріям. Гідність – це вміння сказати «ні» своїм страхам».

«Завтра, 21 листопада ми разом з усією країною будемо відзначати день Гідності та Свободи. В цей пам’ятний день ми віддаємо шану подвигу і мужності людей, які відстояли національні інтереси і європейський вибір України. Я бачу розумні очі нашої молоді і впевнений, що саме молоде покоління зможе змінити світ на краще! Що для цього потрібно? Вивчати історію, згуртувалися навколо спільної мети, підтримувати один одного», - наголосив під час виступу міський голова Олексій РЕВА.

Міський голова передав шкільній бібліотеці тематичну добірку книг. Для поповнення куточка пам’яті загиблого Героя України Дмитра Чернявського, заступник голови облдержадміністрації Юлія КОСТЮНІНА передала портрет Героя Небесної Сотні та «Книгу пам’яті 2014-2020…».

Годину пам’яті до Дня Гідності та Свободи проведено в Центральній міській бібліотеці. У заході взяли участь представники міської ради, молодь міста, громадськість.  

У Бахмуті відбулись заходи до Дня Гідності та СвободиУ Бахмуті відбулись заходи до Дня Гідності та СвободиУ Бахмуті відбулись заходи до Дня Гідності та СвободиУ Бахмуті відбулись заходи до Дня Гідності та СвободиУ Бахмуті відбулись заходи до Дня Гідності та СвободиУ Бахмуті відбулись заходи до Дня Гідності та СвободиУ Бахмуті відбулись заходи до Дня Гідності та СвободиУ Бахмуті відбулись заходи до Дня Гідності та Свободи11111У Бахмуті відбулись заходи до Дня Гідності та СвободиУ Бахмуті відбулись заходи до Дня Гідності та Свободи

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально