Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 76 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Підсумкове засідання в рамках проєкту «Співпраця заради безпеки жінок Бахмутчини»

Переглядів: 665
24.11.2020 - 16:38
Підсумкове засідання в рамках проєкту «Співпраця заради безпеки жінок Бахмутчини»

За участю представників Бахмутської міської ради та громадської організації «БАХМУТСЬКА ЛІГА ДІЛОВИХ І ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК», представників поліції відбулось підсумкове засідання в рамках проєкту «Співпраця заради безпеки жінок Бахмутчини».

В ході засідання було відзначено, що протягом усього періоду реалізації проєкту, організаторами було проведено багато зустрічей з мешканцями громади, де обговорювались питання реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, впровадження гендерних підходів в усі сфери життєдіяльності суспільства, сприяння активізації участі жінок у миротворчих процесах, запобігання та протидія ґендерно-зумовленого насильства, розвитку самозайнятості та підприємництва.

В результаті спільної роботи над проєктом було розроблено конкретні рекомендації в напрямку попередження насильства на території Бахмутської громади та надання допомоги тим, кому вона буде вкрай необхідна.

Цей проєкт реалізовано ГО «Бахмутська ліга ділових та професійних жінок» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія - Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та  розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Підсумкове засідання в рамках проєкту «Співпраця заради безпеки жінок Бахмутчини»Підсумкове засідання в рамках проєкту «Співпраця заради безпеки жінок Бахмутчини»Підсумкове засідання в рамках проєкту «Співпраця заради безпеки жінок Бахмутчини»Підсумкове засідання в рамках проєкту «Співпраця заради безпеки жінок Бахмутчини»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально