Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 110 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

До Дня пам’яті жертв голодоморів «ЗБЕРЕЖИ ПАМ’ЯТЬ. ЗБЕРЕЖИ ПРАВДУ» (ВІДЕО)

Переглядів: 507
28.11.2020 - 11:34
До Дня пам’яті жертв голодоморів «ЗБЕРЕЖИ ПАМ’ЯТЬ. ЗБЕРЕЖИ ПРАВДУ» (ВІДЕО)

В останню суботу листопада бахмутчани разом із українцями всього світу вшановують пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні.

В цей скорботний день ми згадуємо трагедію – геноцид українського народу, вчинений комуністичним режимом, який ретельно його спланував та цілеспрямовано реалізував на теренах нашої землі. Це було вбивство нації, без жодного пострілу. Через страшні масштаби злочину та цілеспрямовану політику тоталітарного режиму приховування правди про нього, вчені досі продовжують обговорювати точну кількість жертв. Але мова йде про мільйони обірваних людських життів. Бахмутська громада відчула і на собі всю біль голодомору, кожен з нас втратив частку свого коріння. Ще живі люди, які пам'ятають Голодомор і можуть розповісти про той жахливий час.

Просимо всіх жителів  громади  28 листопада о 16.00 годині приєднатися до Загальнонаціональній акції «Запали свічку» і у вікнах своїх осель засвітити свічки пам’яті за жертвами українського народу та схилити голови у хвилині мовчання в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі. 

Вшануймо пам’ять мільйонів невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором! Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

 


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально