Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Юні волейболісти Бахмута почали новий рік з перемог

Переглядів: 748
18.01.2021 - 11:38

3-6 грудня у м. Лиман пройшли змагання чемпіонату Донецької області з волейболу серед 5 команд юнаків 17 років та молодше. Команди з Лиману, Покровська, Краматорська та Бахмута (2) боролися за чемпіонський титул.

Вихованці тренера Олени Дробітько та Олександра Мирного відкрили 2021 рік перемогою. Юнаки КДЮСШ №1 стали чемпіонами Донецької області і цього разу, друге місце вибороли волейболісти Покровська, а на 3 місці – команда Краматорську.

Одночасно Лиман приймав и Чемпіонат Донецької області серед дівчат, де наші дівчата (17 і молодше), також виграли кубок переможців серед 5 команд міст: Покровськ, Лиман (2), Соледар, Бахмут. Команду переможців склали вихованки спортивного коледжу ДОСКСП ім. С. Бубки та КДЮСШ №1 яких тренує Олена Дробітько. Срібло вибороли дівчата Покровську, а бронзовими призерами стала команда Лиману.

Вітаємо Бахмутських чемпіонів та бажаємо нових перемог!

Юні волейболісти Бахмута почали новий рік з перемогЮні волейболісти Бахмута почали новий рік з перемогЮні волейболісти Бахмута почали новий рік з перемог