Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Відбулась робоча нарада з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з питання участі у Програмі Фонду Енергоефективності «Енергодім»

Переглядів: 224
20.01.2021 - 16:35
Відбулась робоча нарада з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з питання участі у Програмі Фонду Енергоефективності «Енергодім»

20 січня у Бахмутській міській раді відбулася робоча нарада з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з питання участі у Програмі Фонду Енергоефективності «Енергодім».

Програма «Енергодім» передбачає надання ОСББ грантової підтримки в обсязі до 70% від вартості впроваджених енергоефективних рішень та надає можливість об’єднанням співвласників модернізувати свої будинки, зробити їх теплими та сучасними.

Як зазначив Перший заступник міського голови Максим Сутковий, житловий фонд - це найбільший споживач енергоресусів на території громади, який потребує модернізації.

Програма «Енергодім» - це реальний інструмент для оновлення житлового фонду громади, але, для того щоб знизити фінансове навантаження та стимулювати ОСББ до участі у програмі «Енергодім», необхідно впровадити місцеві інструменти підтримки з бюджету громади. Вже зараз ОСББ мають можливість отримати компенсацію відсоткової ставки за кредитами, залученими на впровадження енергоефективних заходів, у тому числі в рамках Програми «Енергодім».

З більш детальною інформацією щодо участі у Програмі «Енергодім» можна ознайомитися за посиланням https://eefund.org.ua

Відбулась робоча нарада з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з питання участі у Програмі Фонду Енергоефективності «Енергодім»Відбулась робоча нарада з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з питання участі у Програмі Фонду Енергоефективності «Енергодім»Відбулась робоча нарада з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з питання участі у Програмі Фонду Енергоефективності «Енергодім»Відбулась робоча нарада з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з питання участі у Програмі Фонду Енергоефективності «Енергодім»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально