Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 73 гостя.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Стан укладення колективних договорів, змін та доповнень до них на підприємствах, організаціях, установах і закладах, розташованих на території Бахмутської міської ОТГ за 2020 рік

Переглядів: 227
22.01.2021 - 15:16
Стан укладення колективних договорів, змін та доповнень до них на підприємствах, організаціях, установах і закладах, розташованих на території Бахмутської міської ОТГ за 2020 рік

На виконання Постанови КМУ від 13.02.2013 року № 115 “Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів” (зі змінами) Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради (далі – Управління) за 2020 рік проводилась наступна робота:

 • щокварталу здійснювався моніторинг укладання колективних договорів;
 • надіслані листи 107 суб’єктам господарювання з рекомендаціями щодо проведення роботи з укладання колективних договорів.;
 • керівникам підприємств, установ та організацій надано 88 консультацій колективно-договірного напрямку;
 • перевірено 120 колективних договорів, доповнень та змін до діючих колективних договорів на відповідність до вимог трудового законодавства, по 57 з них надані відповідні рекомендації;
 • представники Бахмутської міської ради прийняли участь у 76 конференціях по підведенню підсумків виконання колективних договорів за 2019 рік, укладання нових або внесення змін до діючих колективних договорів.

Згідно актуалізації бази даних підприємств, на яких повинні бути укладені колективні договори, станом на 01.01.2020  налічувалось 254 таких підприємств із загальною кількістю 13,6 тис. робітників. З них на 214 суб’єктах були укладені колективні договори (84,3% від загальної кількості підприємств) з чисельністю працюючих 12,9 тис. робітників (94,4% від загальної  кількості працюючих).    

В результаті проведеної роботи за 2020 рік із загальної кількості зареєстрованих підприємств трудові відносини урегульовані на 223 підприємствах (88 %) з чисельністю 13,2 тис. працюючих. Тобто, відсоток охвачення найманих працівників колективно – договірними відносинами становить 96%.    

За звітний період 2020 року пройшли повідомну реєстрацію 120 колективних договорів, змін та доповнень до них (додаток 1):

 • колективних договорів – 70, із них 9 зареєстровано вперше (ТОВ «АРТПРОМПРОЕКТБУД», ТОВ «ЛАКШМІ», ТОВ «ОРІЄНТИР-ЕКСПЕРТ», ТОВ «БАХМУТСЬКА ВАРТА», ПП «АКВАЛАЙТ», ТОВ «ДОНСТРОЙМОНТАЖ», ТОВ «РОКЕТ СТРОЙ», ТОВ «УКРАЇНСЬКІ КОНСТРУКЦІЇ», ПП «ЕКО-ЦЕНТР ПАРАДІЗ»);
 • змін та доповнень до колективних договорів – 50.

Колективний договір підприємства ТОВ «ДОНБУДМОНТАЖ-2015» був зареєстрований в Управлінні праці та соціального захисту населення Жовтневої районної ради у м. Дніпропетровськ  № 086 від 05.11.2015 р.

На 5 підприємствах за результатами переговорного процесу на локальному рівні між стороною роботодавців та трудовим колективом, прийнято рішення про неукладення колективного договору (ПП «АРПРОЕКТБУД» (керівник Полухін Д.І), ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» «ДОНТРАНСФОРМАТОР» (керівник Суховецький Р.А.), ТОВ«ТРЕЙД-КОМ» (керівник Суржко Е.В.), ТОВ «АРТМЕДИА» (керівник Севастьянов І.А.), ТОВ «АНТИРИУМ А» (керівник Охріменко В.В.).

На 3 підприємствах протягом року була зменшена кількість штатних працівників, у зв’язку з чим укладання колективного договору стає недоцільним (ТОВ «ВАШЕ ЗДОРОВ’Я ЕКО», ПП «ЛІЛІЯ І К», ТОВ «УКРПРОДУКТ»).

Залишаються неврегульованими соціально-трудові відносини на 24 підприємствах (додаток 2).

Здійснити повідомну реєстрацію колективного договору й отримати інформацію стосовно змісту та інших питань колективно-договірного регулювання можна в Управлінні праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради за телефонами: 099-713-42-50, 099-713-39-80.

Додатково:

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально