Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 56 гостей.

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання лікарськими засобами та виробами медичного призначення у 2021 році

Переглядів: 7387
26.01.2021 - 11:27

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області в  період дії карантину продовжує забезпечувати лікарськими засобами та  виробами медичного призначення потерпілих на виробництві.

Право на забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення мають потерпілі на виробництві, які перебувають на обліку за місцем реєстрації їх особових справ в органах виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України за прямими наслідками страхового випадку (виробничої травми або профзахворювання), згідно з постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України «Про організацію лікування, медичної реабілітації та забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання лікарськими засобами та виробами медичного призначення» від 09.06.2010 № 18.

Для взяття на облік потерпілий на виробництві повинен надати до Бахмутського міського відділення Фонду такі документи:

  • заяву;
  • копію висновку МСЕК про потребу у забезпеченні лікарськими засобами, виробами медичного призначення;
  • копію індивідуальної програми реабілітації, затверджену МСЕК (у разі наявності);
  • перелік необхідних лікарських засобів, виробів медичного призначення, визначений лікарсько-консультативною комісією (далі - ЛКК) закладу охорони здоров'я (поновлюється під час кожного призначення ліків, але не рідше одного разу на рік);
  • виписку з медичної карти амбулаторного хворого (поновлюється щороку).

За рахунок коштів Фонду соціального страхування України потерпілі на виробництві мають можливість отримати лікарські засоби та вироби медичного призначення для лікування в амбулаторно-поліклінічному відділенні, у денному стаціонарі або вдома, якщо таку потребу визначено висновком МСЕК.

Рішення про фінансування витрат на забезпечення потерпілих лікарськими засобами, виробами медичного призначення приймається протягом трьох днів з дати реєстрації заяви потерпілого та всіх необхідних документів.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! Фондом не відшкодовуються витрати на лікування потерпілих на виробництві за супутнім або загальним захворюванням, не пов’язаним зі страховим випадком.

За довідками звертатись у відділ медичних та соціальних послуг Бахмутського міського відділення управління ВД ФСС України в Донецькій області за телефоном (0627) 44-52-89 або особисто за попереднім записом за адресою: м. Бахмут, вул. Незалежності,41.

Бахмутське міське відділення управління
виконавчої дирекції Фонду соціального
страхування України в Донецькій області