Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 46 гостей.

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Міжнародна туристична виставка UITT – «Україна – подорожі та туризм»

Переглядів: 1208
05.02.2021 - 15:14

24 - 26 березня 2021 року  на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ проспект Броварський, 15)  відбудеться 26-а Міжнародна туристична виставка - UITT – «Україна – подорожі та туризм», організатором якої є виставкова компанія «Прем’єр Експо» (Україна) та ІТЕ GROUP PIc. (Великобританія).

Цього року в UITT планується участь понад 200 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв близько 20 країн світу.

UITT є найбільшою туристичною подією сезону весна-літо в Україні, і є ефективним інструментом популяризації України як туристичного напрямку в цілому, та її окремих регіонів на національному та міжнародному рівнях.

Україна багата не тільки природними ресурсами, але й неповторимим місцевим колоритом, особливою атмосферою гостинності та локальною кухнею. З метою більш масштабної та ефективної популяризації гостинної України як привабливого туристичного напрямку цього року на виставці UITT пропонується розширити експозицію України та об’єднати стенди міст та регіонів України в єдину експозицію UKRAINIAN  HOSPITALITY DAYS (Дні гостинності України).

Більш детальну інформацію можливо отримати за телефоном: (044)496-86-45 - Стадник Наталія Михайлівна.

У разі зацікавленості, інформацію щодо участі просимо направити Управлінню економічного розвитку Бахмутської міської ради на електронну пошту artrada@i.ua  до 08 лютого 2021 року.