Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 84 гостя.

Рекомендуємо

Усвідомлене батьківство – це постійне зростання. Зростати для дитини, разом з дитиною – велика радість

Переглядів: 56
22.02.2021 - 10:53
Усвідомлене батьківство – це постійне зростання. Зростати для дитини, разом з дитиною – велика радість

На базі Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено Батьківський клуб, в якому проводяться заняття з формування батьківської компетентності «Батьківство в радість». Тренінговий курс розроблено  для батьків дітей віком від 0 до 6 років.

В процесі роботи батьки навчаються піклуватися про себе, управляти стресом та гнівом, спілкуватися з дитиною, вивчають особливості розвитку дітей, вчаться ненасильницькому спілкуванню, діляться своїм батьківськім досвідом між собою.

Протягом листопада 2020 року – грудня 2021 року було проведено 13 тренінгових занять з першою групою батьків. Вони отримали знання, вміння та навички, які допоможуть їм відчувати задоволення від складного і відповідального процесу виховання дітей.

Також, батьки навчилися піклуватися не тільки про дітей, але й про свій емоційний та психологічний стан.

Кращий засіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими (Оскар Уальд).

А для цього батьки також мають почуватися щасливими!

На базі Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено Батьківський клуб, в якому проводяться заняття з формування батьківської компетентності «Батьківство в радість». На базі Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено Батьківський клуб, в якому проводяться заняття з формування батьківської компетентності «Батьківство в радість». На базі Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено Батьківський клуб, в якому проводяться заняття з формування батьківської компетентності «Батьківство в радість». На базі Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено Батьківський клуб, в якому проводяться заняття з формування батьківської компетентності «Батьківство в радість». На базі Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді створено Батьківський клуб, в якому проводяться заняття з формування батьківської компетентності «Батьківство в радість».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально