Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 134 гостя.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Визначені нові коефіцієнти до ставки земельного податку

Переглядів: 6271
8 Травень, 2012 - 15:19
Визначені нові коефіцієнти до ставки земельного податку

ДО УВАГИ ОРЕНДАРІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М.АРТЕМІВСЬКА (ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ)

Рішенням Артемівської міської ради від 27.07.2011 №6/9-176 “Про затвердження розміру коефіцієнтів до ставки земельного податку для визначення розміру річної орендної плати за земельні ділянки на території м.Артемівська», були визначені нові коефіцієнти до ставки земельного податку, які використовуються при розрахунку орендної плати за землю на території міста Артемівська.

У зв’язку з прийняттям зазначеного рішення, спеціалістами відділу земельних ресурсів Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради, були підготовлені додаткові угоди до договорів оренди земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м.Артемівська. Нові коефіцієнти, що були застосовані, як у сторону збільшення так і сторону зменшення, змінили розміри орендної плати за земельні ділянки.

Враховуючи наведене, фізичним та юридичним особам, які й досі не з’явилися для підписання зазначених додаткових угод, необхідно якнайшвидше з’явитися до Артемівської міської ради для підписання та направлення їх на державну реєстрацію. У разі знаходження зазначених додаткових угод на підпису – терміново їх підписати та звернутися до відділу Держкомзему у м.Артемівську Донецької області (м.Артемівськ, вул.Артема,35, 3-й поверх, каб.302, тел.441588) для подальшої державної реєстрації.

У п'ятиденний строк після державної реєстрації додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки комунальної власності територіальної громади м.Артемівська, її копію необхідно надати до Артемівської об’єднаної державної податкової інспекції Донецької області Державної податкової служби.

Додаткову інформацію Ви можете отримати у відділі земельних ресурсів Управління муніципального розвитку Артемівської міської ради (м.Артемівськ, вул. Артема,44, каб.521,522 кон.тел.44-04-13, 44-04-79).


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально