Зараз на сайті 0 користувачів та 120 гостей.

Артемівське відділення Донецької ТПП

Волейболісти Бахмута – срібні призери чемпіонату Донецької області

Переглядів: 691
15.03.2021 - 16:51

11-14 березня у м. Бахмут пройшли змагання Чемпіонату Донецької області з волейболу серед 7 команд юнаків 15 років та молодше. Волейболісти з міст Покровська, Лиману, Бахмуту (дві команди), Іллінівської ОТГ, Краматорську змагалися за Чемпіонський кубок.

За результатами всіх ігор Бахмутські  волейболісти, вихованці КДЮСШ №1 та спортивного коледжу ДОСКСП ім.. С.Бубки поступилися команді Покровська, яка виборола чемпіонське звання, та стали срібними призерами змагань. 3 місце вибороли спортсмени Краматорську. Команди були нагороджені Кубками, та грамотами від управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації. Бахмутську команду підготували Олена та Дмитро Дробітько.

Волейболісти Бахмута – срібні призери чемпіонату Донецької області Волейболісти Бахмута – срібні призери чемпіонату Донецької області Волейболісти Бахмута – срібні призери чемпіонату Донецької області Волейболісти Бахмута – срібні призери чемпіонату Донецької області Волейболісти Бахмута – срібні призери чемпіонату Донецької області