Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Чемпіонат України з настільного тенісу серед осіб з інвалідністю

Переглядів: 1389
20.12.2021 - 10:21

15-18 грудня в місті Чернігові відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед осіб з інвалідністю опорно-рухового апарату.

Місто Бахмут представили два спортсмени - Наталя Зубар та її тренер Артур Радковский. Наталя стала втретє чемпіонкою України серед жінок на візку. Артур став четвертим у найскладнішому і найсильнішому п'ятому класі. Спортсмени тренуються у архітектурно доступному залі стадіону «Металург» и вдячні за надання фінансової підтримки для закупівлі фахового спортивного обладнання (накладки на ракетки та тенісні м'ячики), а також за транспорт Управлінню з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради. Вітаємо с перемогою та бажаємо перемог і надалі.

269093675_3112858068926190_890311450624142816_n15-18 грудня в місті Чернігові відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед осіб з інвалідністю опорно-рухового апарату. Місто Бахмут представили два спортсмени - Наталя Зубар та її тренер Артур Радковский. Наталя стала втретє чемпіонкою України 15-18 грудня в місті Чернігові відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед осіб з інвалідністю опорно-рухового апарату. Місто Бахмут представили два спортсмени - Наталя Зубар та її тренер Артур Радковский. Наталя стала втретє чемпіонкою України 15-18 грудня в місті Чернігові відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед осіб з інвалідністю опорно-рухового апарату. Місто Бахмут представили два спортсмени - Наталя Зубар та її тренер Артур Радковский. Наталя стала втретє чемпіонкою України

Останні статті на сайті