Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 44 гостя.

 Краеведческий музей г. Артемовск

Засідання колегії при Управлінні з питань фізичної культури та спорту м. Бахмуту

Переглядів: 1862
28.12.2021 - 08:39

23.12.2021 відбулося чергове засідання колегії при Управлінні з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, на якому обговорювалися подальші шляхи розвитку, ключові орієнтири, пріоритетні напрямки та підводилися підсумки роботи Управління за друге півріччя.

Порядок денний до розгляду:

           

            1. Про виконання «Комплексної програми розвитку фізичної культури  і  спорту на  2017-2021роки  у ІІ півріччі 2021 року.

Доповідач: Лис Віктор Мілентійович - голова     колегії,  начальник Управління з питань    фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

 

2. Про затвердження списку стипендіатів на отримання стипендій Бахмутської міської ради провідним спортсменам Бахмутської міської територіальної громади у 2022 році.

Доповідач: Лис Віктор Мілентійович - голова     колегії,  начальник Управління з питань    фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради.

 

             3. Про затвердження єдиного календаря спортивно-масових заходів на 2022 рік (забезпечення умов розвитку перспективних видів спорту).

Доповідач: Войцеховський Михайло Михайлович - фахівець комунального закладу   спортивно-оздоровчого профілю -  «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Бахмутської міської ради».            

            4. Про підсумки роботи КДЮСШ №1 за 2020-2021 навчальний рік.  

Доповідач: Скирда Ігор Володимирович - директор комунального  позашкільного навчального закладу спортивного профілю «Комплексна дитячо-юнацька    спортивна    школа    № 1 Бахмутської міської ради.

На колегії виступали: начальник Управління Лис В.М., директор спортивної школи Скирда І.В, головній спеціаліст Управління  Радіонова Н.С., фахівець «Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Войцеховський  М.М.

 

23.12.2021 відбулося чергове засідання колегії при Управлінні з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, на якому обговорювалися подальші шляхи розвитку, ключові орієнтири, пріоритетні напрямки та підводилися підсумки роботи Управління23.12.2021 відбулося чергове засідання колегії при Управлінні з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, на якому обговорювалися подальші шляхи розвитку, ключові орієнтири, пріоритетні напрямки та підводилися підсумки роботи Управління23.12.2021 відбулося чергове засідання колегії при Управлінні з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, на якому обговорювалися подальші шляхи розвитку, ключові орієнтири, пріоритетні напрямки та підводилися підсумки роботи Управління

Останні статті на сайті