Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 47 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Переглядів: 5358
25.06.2012 - 12:38
День скорботи і вшанування  пам'яті жертв війни в Україні

22 червня 2012 року у м. Часів Ярі у сквері Бойової Слави біля пам’ятника невідомому солдату відбувся мітинг за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ветеранських організацій, трудових колективів підприємств та організацій міста,  депутатів обласної та місцевих рад, молоді, засобів масової інформації.

Перед присутніми на мітингу виступили міський голова м. Часів Яру Опанасенко О.М., голова міської ради ветеранів війни та праці Нарвойт Ю.В., депутат обласної ради Лук’янов В.Б., генеральний директор ПАТ "Часовоярський вогнетривкий комбінат"  Третьяков К.М., член ради ветеранів Андріянов Г.І.

Зворушливими та емоційними були виступи народного хору ветеранів війни та праці та вихованки центру дитячої та юнацької творчості Колоденко Дар’ї, які виконали пісні воєнних років.

Після закінчення мітингу делегації трудових колективів підприємств та організації міста поклали квіти до пам’ятників загиблих захисників Вітчизни у сквері Бойової Слави.

22 червня 2012 року у м. Часів Ярі у сквері Бойової Слави біля пам’ятника невідомому солдату відбувся мітинг, присвячений Дню скорботи і вшанування  пам'яті жертв війни в Україні. 22 червня 2012 року у м. Часів Ярі у сквері Бойової Слави біля пам’ятника невідомому солдату відбувся мітинг, присвячений Дню скорботи і вшанування  пам'яті жертв війни в Україні.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально