Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Гарний настрій та заряд бадьорості

Переглядів: 1004
11.04.2024 - 14:11

Фахівці Martynova Culture Centre продовжують заняття для жителів Бахмута та всіх охочих на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей. Керівниця студії молодіжної творчості «Браво» Ірина Денисенко проводить різноманітні майстер-класи, ігри, квести. Керівник зразкового аматорського колективу ансамблю спортивного танцю «Алегро» Володимир Ковшов захоплює дітей світом танцю.

Весняна погода дарує гарний настрій та можливість проводити заняття з дітьми на свіжому повітрі. Нещодавно на відкритому майданчику для занять дітлахи вчилися робити з паперу літаки, малювали, прикрашали простір та отримували вітамін D. Веселі заняття з хореографії додали гарного настрою та заряду бадьорості!

Фахівці Martynova Culture Centre продовжують заняття для жителів Бахмута та всіх охочих на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей. Фахівці Martynova Culture Centre продовжують заняття для жителів Бахмута та всіх охочих на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей. Фахівці Martynova Culture Centre продовжують заняття для жителів Бахмута та всіх охочих на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей. 434664022_748752927403307_4899241659387109578_n