Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 56 гостей.

Донецька обласна рада

Привітання начальника Бахмутської міської військової адміністрації Олексія РЕВИ із завершенням навчального року

Переглядів: 227
31.05.2024 - 09:41

Дорогі випускники, учні, шановні освітяни та батьки!

Вітаю вас із закінченням навчального року!

Минув черговий рік сумлінної праці на освітянській ниві. Ми завершуємо його в умовах воєнного стану та дистанційного навчання: без традиційних урочистостей на шкільних подвір’ях, святкувань та зворушливого вальсу випускників на площі Свободи у Бахмуті. Ворог вкрав цю можливість у наших дітей. Але незважаючи ні на що, ми гідно пройшли через ці випробування та успішно закінчили навчальний рік.

Висловлюю вдячність кожному вчителю, який працював дистанційно, в надскладних умовах, під звуки тривожних сирен. Завдяки вам освітній процес не зупинився, ви давали знання, були поруч зі своїми учнями, не дивлячись на те, що вас розділяли кілометри. У багатьох онлайн конкурсах, олімпіадах, змаганнях бахмутські учні були одними з кращих, не дивлячись на всі виклики та труднощі.

Щирі слова адресую батькам, які допомагали своїм дітям опановувати знання в цих непростих умовах. Без вашої підтримки та довіри вчителям не вдалося б досягти успіху.

Подорослішало ще одне покоління українців, сьогодні ви уже випускники. Перед вами відкрилася дорога дорослого життя з успіхами, випробуваннями й обов’язково з досягненнями. Бажаю вам амбітних планів і величних звершень, невгамовності та пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке змінить нашу Україну. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Дякую усім учням за гарні результати протягом навчального року. Бажаю вам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Хай це літо буде спокійним і безпечним для кожного з вас! Зі святом!

442416542_1011022147698659_2833083838128370716_n