Рубрики

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"

Головне управління пенсійного фонду України


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниХто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 62 гостя.

Верховна рада України

Виїзний прийом

Переглядів: 227
24.06.2024 - 11:50

У суботу, 22 червня, директор комунального підприємства «Бахмутське бюро технічної інвентаризації» Андрій Атаманченко провів виїзний прийом для мешканців Бахмутської громади в осередку підтримки «З Бахмутом у серці. Львів».

За консультаціями та отриманням довідок про правову належність нерухомого майна, що виникла до 2013 року, звернулися 32 бахмутські родини, які знайшли тимчасовий прихисток у Львові.

У суботу, 22 червня, директор комунального підприємства «Бахмутське бюро технічної інвентаризації» Андрій Атаманченко провів виїзний прийом для мешканців Бахмутської громади в осередку підтримки «З Бахмутом у серці. Львів».У суботу, 22 червня, директор комунального підприємства «Бахмутське бюро технічної інвентаризації» Андрій Атаманченко провів виїзний прийом для мешканців Бахмутської громади в осередку підтримки «З Бахмутом у серці. Львів».У суботу, 22 червня, директор комунального підприємства «Бахмутське бюро технічної інвентаризації» Андрій Атаманченко провів виїзний прийом для мешканців Бахмутської громади в осередку підтримки «З Бахмутом у серці. Львів».У суботу, 22 червня, директор комунального підприємства «Бахмутське бюро технічної інвентаризації» Андрій Атаманченко провів виїзний прийом для мешканців Бахмутської громади в осередку підтримки «З Бахмутом у серці. Львів».