Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 124 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

28 КВІТНЯ – ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Переглядів: 6319
3 Квітень, 2013 - 17:19
28 КВІТНЯ – ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ З ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ АРТЕМІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  ЗАХОДІВ З НАГОДИ ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ до об'єднань роботодавців та профспілкових організацій, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ, організацій 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Задля привернення уваги суспільства і влади до проблеми охорони праці 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці згідно з Указом Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006. Цей день в Україні збігається із Всесвітнім днем охорони праці, який за рекомендацією МОП пройде у 2013 році під девізом «Запобігання професійним захворюванням».

Підтримуючи рекомендації МОП, Організаційний комітет з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці ухвалив рішення щодо проведення на території Артемівської міської ради  з 22 по 28 квітня 2013 року Тижня охорони праці. Головною метою заходів Тижня є привернення уваги кожного роботодавця і працівника до усунення або досягнення мінімально можливого (допустимого) рівня виробничих ризиків шляхом профілактики травматизму і професійних захворювань, формування свідомого ставлення суспільства до культури безпеки праці.

Організаційний комітет звертається до всіх керівників і працівників підприємств, установ, організацій різних форм власності, центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, профспілкових організацій, об’єднань роботодавців, засобів масової інформації із закликом об’єднати зусилля для забезпечення на кожному підприємстві, у виробничому підрозділі, на робочому місці належних, здорових і безпечних умов праці, постійного контролю та запобігання виникнення виробничих ризиків.

Організаційний комітет закликає активно долучитися до роботи та провести з 22 по 28 квітня 2013 року Тиждень охорони праці на кожному підприємстві, в установі, організації, в тому числі на об'єктах малого і середнього бізнесу. Звернути особливу увагу на ризики, що існують на виробництві, та вжити додаткових заходів щодо запобігання нещасним випадкам і професійним захворюванням, підвищення рівня безпеки та покращення умов праці.

Вшановуючи пам’ять працівників, які загинули на виробництві, віднайти можливості для надання сім’ям потерпілих, інвалідам внаслідок трудового каліцтва та професійних захворювань допомоги для вирішення матеріальних, соціально-побутових питань, тощо.

ЗАХОДИ з проведення на території Артемівської міської ради у 2013 році “Тижня з охорони праці” з нагоди Всесвітнього дня охорони праці

№ з/п

Назва заходів

Термін виконання

Виконавці та відповідальні за організаційне забезпечення

1

2

3

4

1.

Розмістити на веб- сайті Артемівської міської ради звернення оргкомітету та заходи з проведення «Тижня з охорони праці» з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

До 22.04.

2013

Організаційний комітет з проведення на території Артемівської міської ради у 2013 році “Тижня з охорони праці” з нагоди Всесвітнього дня охорони праці (далі – організаційний комітет).

2.

Організувати всебічне висвітлення заходів з проведення “Тижня з охорони праці” через засоби масової інформації.

22.04.

2013 –

28.04.

2013

Організаційний комітет, КП «Артемівське телерадіомовлення», ТОВ «Редакція газети «Вперед».

3.

Проведення прямого ефіру на Артемівському телебаченні (висвітлення найбільш цікавлячих питань з охорони праці).

24.04.

2013

17.00

Управління праці та соціального захисту населення Артемівської міської ради (далі – УПСЗН); відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Артемівську Донецької області (далі – ФСС); Артемівське районне Управління – філія Головного управління Держсанепідслужби у Донецькій області (далі – СЕС); КП «Артемівське телерадіомовлення».

4.

З метою привернення уваги суспільства до проблем з травматизмом та професійним захворюванням забезпечити проведення тематичних виступів у ЗМІ.

Квітень 2013

УПСЗН; ФСС; СЕС.

5.

Організувати проведення “Тижня з охорони праці” на підприємствах, в установах та організаціях:

- провести наради-семінари «Безпечні умови праці на робочому місці» та зустрічі у трудових колективах за участю представників первинних профспілкових організацій;

- оформити куточки, стенди, присвячені Всесвітньому дню охорони праці;

- провести конкурси: «Краще робоче місце», «Кращий знавець правил з охорони праці» та інш.

Квітень

2013

Підприємства, установи та організації, розташовані на території Артемівської міської ради (далі - підприємства).

6.

Відвідати сім'ї потерпілих, знайти можливість для надання їм допомоги у вирішенні матеріальних, соціально – побутових і інших проблем.

Квітень

2013

Підприємства; Фонд.

7.

Організувати проведення міського семінару – наради з питань взаємодії в реалізації державної політики в сфері промислової безпеки й охорони праці.

25.04.

2013

Організаційний комітет; ТДВ «СІНІАТ»; ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас».

8.

Провести конкурс дитячого малюнку на асфальті «Охорона праці очима дітей».

25.04.

2013

Організаційний комітет; учбові заклади.

9.

Провести в учбових закладах уроки безпеки життєдіяльності з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, організувати екскурсії для учнів на підприємства міста.

Квітень

2013

Учбові заклади; підприємства.

10.

Вшанувати пам’ять працівників, загиблих на виробництві, хвилиною мовчання.

25.04.

2013

Підприємства.

11.

Прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращий слоган з охорони праці» та в конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» на регіональному рівні.

Квітень-травень

2013

Профспілкові організації підприємств.

12.

Підвести підсумки виконання заходів з проведення на території Артемівської міської ради “Тижня з охорони праці”.

30.04.

2013

Організаційний комітет, підприємства.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально