Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 61 гість.

Рекомендуємо

Презедент України

Фестиваль «Зірки та зірочки» - зліт юних талантів дитсадків

Переглядів: 6052
11.04.2013 - 07:11
Фестиваль «Зірки та зірочки» - зліт юних талантів дитсадків

З 02.04. по 05.04 пройшов фестиваль дитячої творчості «Зірки і зірочки» між дошкільними навчальними закладами відділу освіти. Метою фестивалю  було  виявлення та заохочення обдарованих дітей, розвиток у них естетичного смаку, а головне - надання можливості кожній здібній  дитині отримати перші навички поведінки на сцені та  повірити в свої сили.

«Зірки та зірочки» - це своєрідний зліт юних талантів і добра традиція дошкільних установ міста, який проводиться  протягом 14 років. В цьому році  конкурсна програма передбачала участь дитячих творчих колективів та індивідуальних виконавців у таких номінаціях: «вокал» (соло, дует, тріо, ансамбль), «хореографія» (народний танок, стилізований народний танок, сучасний естрадний танок, вільна хореографічна композиція), «грація у русі» (спортивні композиції).

Музичні виступи дітей надали гостям чудову можливість насолодитися світом дитячої пісні, танцю та спорту, а також красою музичного мистецтва і радості дитинства. Організатори фестивалю приклали максимум зусиль, щоб він став яскравим святом дошкілля, незабутньою подією в житті кожної дитини, відкривши нові дитячі таланти та нові імена творчих педагогів. Фестиваль вразив розмаїттям номерів, яскравими костюмами та доброзичливою атмосферою. Глядачі дуже тепло приймали конкурсантів, хвилюючись разом із ними.  

Підбивши  підсумки, оргкомітет відмітив дипломами лауреатів найкращі номери дошкільних закладів:

  • в номінації «вокал» - ДНЗ№№ 6, 17, 25, 32,  40, 42,  49, 53, 54 та НВК№ 29;
  • в номінації «хореографія» - ДНЗ №№ 18, 24, 25, 32, 42, 47, 48,  49, 52, 54, 55, 58;
  • в номінації «грація в русі» - ДНЗ№№ 18, 49, 58.

Серед педагогів-дебютантів відзначені музичні  керівники ДНЗ№№ 4, 10, 16, 27, 39, 56.

Фестиваль став не тільки майданчиком для звіту музичних керівників, хореографів та інструкторів з фізкультури  по роботі з обдарованими дітьми, але помітним явищем музичного життя, зберігши при цьому оригінальність, політ фантазії і новаторство. Він  виконав свої функції і показав значимість і ефективність раннього розвитку творчого потенціалу дошкільників, звернув увагу громадськості  на необхідності підтримки дитячих колективів та талановитих педагогів.

З 02.04. по 05.04 пройшов фестиваль дитячої творчості «Зірки і зірочки» між дошкільними навчальними закладами відділу освіти.З 02.04. по 05.04 пройшов фестиваль дитячої творчості «Зірки і зірочки» між дошкільними навчальними закладами відділу освітиЗ 02.04. по 05.04 пройшов фестиваль дитячої творчості «Зірки і зірочки» між дошкільними навчальними закладами відділу освітиЗ 02.04. по 05.04 пройшов фестиваль дитячої творчості «Зірки і зірочки» між дошкільними навчальними закладами відділу освіти.З 02.04. по 05.04 пройшов фестиваль дитячої творчості «Зірки і зірочки» між дошкільними навчальними закладами відділу освіти.З 02.04. по 05.04 пройшов фестиваль дитячої творчості «Зірки і зірочки» між дошкільними навчальними закладами відділу освіти.З 02.04. по 05.04 пройшов фестиваль дитячої творчості «Зірки і зірочки» між дошкільними навчальними закладами відділу освіти.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально