Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 129 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Презентація гранту «Дружба поколінь»

Переглядів: 3329
11 Вересень, 2013 - 09:06
Презентація гранту «Дружба поколінь»

У рамках ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Сильне самоврядування - вирішення  повсякденних  проблем», 10 вересня  2013 року в м. Артемівську, у  дворі домівок по  вул. Пушкіна, №40, №42 - відбулося свято двору та презентація гранту «Дружба поколінь», в рамках Конкурсу Сергія Клюєва «Разом зробимо життя краще».

Згідно  проекту, у дворі  будинків  по  вулицях: Пущкіна № 40 і № 42, був упорядкований дитячий ігровий  та спортивний майданчик, на якім з великим  задоволенням займаються спортом і проводять вільний час не тільки  маленькі  жителі  двору, а і  дорослі  займаються  спортом.

У заході взяли участь секретар Артемівської міської ради Світлана Кіщенко, депутати Артемівської міської ради Олександр Голубєв та Володимир Величко, ініціативна група і мешканці будинків.

У своєму виступі Світлана Кіщенко від імені міського голови Олексія Реви, подякувала учасникам гранту, привітала мешканців зі святом двору та подарувала від народного депутата України Сергія Клюєва дитячі іграшки.      

Депутати Артемівської міської ради привітали ветерана Великої Вітчизняної війни і членів ініціативної групи.

Концертна програма, підготовлена жителями двору, була сповнена барв і вражала своєю оригінальністю.

По закінченні концертної програми депутати міської ради вручили дітям солодкі подарунки.

10 вересня 2013 року в м. Артемівську, у дворі домівок по вул. Пушкіна, №40, №42 - відбулося свято двору та презентація гранту «Дружба поколінь», в рамках Конкурсу Сергія Клюєва «Разом зробимо життя краще». 10 вересня 2013 року в м. Артемівську, у дворі домівок по вул. Пушкіна, №40, №42 - відбулося свято двору та презентація гранту «Дружба поколінь», в рамках Конкурсу Сергія Клюєва «Разом зробимо життя краще». 10 вересня 2013 року в м. Артемівську, у дворі домівок по вул. Пушкіна, №40, №42 - відбулося свято двору та презентація гранту «Дружба поколінь», в рамках Конкурсу Сергія Клюєва «Разом зробимо життя краще». 10 вересня 2013 року в м. Артемівську, у дворі домівок по вул. Пушкіна, №40, №42 - відбулося свято двору та презентація гранту «Дружба поколінь», в рамках Конкурсу Сергія Клюєва «Разом зробимо життя краще». 10 вересня 2013 року в м. Артемівську, у дворі домівок по вул. Пушкіна, №40, №42 - відбулося свято двору та презентація гранту «Дружба поколінь», в рамках Конкурсу Сергія Клюєва «Разом зробимо життя краще». 10 вересня 2013 року в м. Артемівську, у дворі домівок по вул. Пушкіна, №40, №42 - відбулося свято двору та презентація гранту «Дружба поколінь», в рамках Конкурсу Сергія Клюєва «Разом зробимо життя краще». 10 вересня 2013 року в м. Артемівську, у дворі домівок по вул. Пушкіна, №40, №42 - відбулося свято двору та презентація гранту «Дружба поколінь», в рамках Конкурсу Сергія Клюєва «Разом зробимо життя краще». 10 вересня 2013 року в м. Артемівську, у дворі домівок по вул. Пушкіна, №40, №42 - відбулося свято двору та презентація гранту «Дружба поколінь», в рамках Конкурсу Сергія Клюєва «Разом зробимо життя краще». 10 вересня 2013 року в м. Артемівську, у дворі домівок по вул. Пушкіна, №40, №42 - відбулося свято двору та презентація гранту «Дружба поколінь», в рамках Конкурсу Сергія Клюєва «Разом зробимо життя краще». 10 вересня 2013 року в м. Артемівську, у дворі домівок по вул. Пушкіна, №40, №42 - відбулося свято двору та презентація гранту «Дружба поколінь», в рамках Конкурсу Сергія Клюєва «Разом зробимо життя краще».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально