Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

ПАТ «Фітофарм» увійшло у 10- ТОП ведучих національних виробників

Переглядів: 6104
24.09.2013 - 06:17
ПАТ «Фітофарм»  увійшло  у 10- ТОП ведучих  національних виробників

У рамках реалізації ініціатив Президента України Віктора Януковича «Здорові люди – впевнене майбутнє» за напрямком «Доступні ціни на ліки і підтримка вітчизняної фармацевтики», напередодні професійного свята працівників фармацевтичної промисловості, підприємство ПАТ «Фітофарм»  увійшло  у 10- ТОП ведучих  національних виробників, а саме зайняло восьме місце серед вітчизняних компаній за обсягом проданих упаковок препаратів.

На підприємстві збільшуються обсяги виробництва, зростає заробітна плата і планується будівництво нового комплексу.

«Процес розробки проекту з будівництва цеху і всілякі експертизи зайняли кілька років. Якщо акціонери ухвалять позитивне рішення , а для будівництва комплексу потрібні величезні кошти, у другій половині 2014 - го року розпочнеться реалізація проекту», - наголосив директор підприємства Михайло Чуб.

Зараз на ПАТ « Фітофарм» виробляють 86 препаратів, деякі з яких розроблені фармацевтами підприємства. Один з наших  брендових препаратів «Седафітон» розробили наші фармацевти і технологи. Вони втілили ідею об'єднати кілька компонентів і випустити їх у формі таблеток, адже попит на таблетки завжди вище. «Останній препарат, який ми оформляли, - це мазь «Клевазол». Тільки випробування на його ефективність і ліцензування зайняли близько п'яти років. Щоб випускати продукцію навіть без системи GMP стандартів, потрібно постійно проходити перевірки на відповідність ліцензійним умовам та відповідність лабораторним вимогам» - розповіла начальник відділу контролю якості Тетяна Пономаренко.

На підприємстві ростуть не тільки обсяги виробництва, але і заробітна плата співробітників.  Якщо в 2012 році середня зарплата була 2015 гривень, то на 1 вересня 2013 вона складає 2703 гривні. На підприємстві завжди є вакансії, тому що до кандидатів  висуваються високі вимоги до якості продукції   тому покупці і  довіряють продукції ПАТ «Фітофарм».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально