Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 113 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Переглядів: 2373
11 Жовтень, 2013 - 10:39
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

30 % освітньої програми студенти ДонНТУ будуть освоювати он-лайн

Це стає можливим завдяки інноваційним технологіям, які викладачі університету впроваджують у навчальний процес. Як саме молодь здобуватиме дистанційну освіту сьогодні в Донецьку розповіли керівники ВНЗ та представники обласної держадміністрації.

Як зазначив ректор університету Олександр МІНАЄВ, законодавчою базою для впровадження нових методів навчання стала Національна стратегія розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, яка в цьому році була затверджена Президентом України. В документі йдеться, що реалізація даної стратегії на території держави має підвищити не тільки якість освіти, забезпечитиїї інноваційний розвиток відповідно до світових стандартів, а й інтелектуальний, культурний і духовно-моральний потенціал суспільства в цілому і конкретної особистості.

Поштовхом для введення інновацій в навчальний процес, вважає директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрій СОЛОВЙОВ, стали не тільки застарілі методи навчання та прогрес сучасних технологій, а й вимоги роботодавців.

– Сьогодні в усьому світі активно розвиваються он-лайн курси та дистанційне навчання. Це дозволяє студентам не тільки отримувати сертифікати та дипломи навчальних закладів світу та економити гроші, а й підвищувати свої шанси при влаштуванні на роботу, - зазначивЮрій СОЛОВЙОВ.

Наразі багато закордонних університетів пропонують такі послуги, при цьому навчання для всіх бажаючих безкоштовне або з частковою оплатою, розповів Олександр МІНАЄВ.

–Донецький        національний технічний університет працює над тим, щоб поєднання традиційних лекцій викладачів з он-лайн курсами різних рівнів складності було ефективним. Цьогоріч наші студенти будуть освоювати вже 30 % програми дистанційно, а 70 % – традиційно, на лекціях, - повідомив ректор. На його думку, такий підхід дасть можливість виявити готовність як студентів, так і викладачів до переходу на новий рівень надання та освоєння програми у ВНЗ.

В ході прес-конференції Олександр МІНАЄВ також відповів на питання представників ЗМІ стосовно забезпечення опалення університету. Так, за словами його очільника, наразі всі комунальні послуги навчальним закладом оплачені, відтак жодної заборгованості немає. Гуртожитки університету опалюються з 7 жовтня, а навчальні корпуси будуть з теплом від наступного тижня.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально