Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 20 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Презентація підручника «Основи податкових знань»

Переглядів: 3284
28.10.2013 - 13:36
Презентація підручника «Основи податкових знань»

У всіх розвинутих країнах громадяни знають закони, обов’язки та права, затверджені Конституцією, розуміють необхідність запровадження податків та добровільної їх сплати. Цього намагаються досягти і в Україні. І починати потрібно вже з підростаючого покоління.

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Кожній дитині – всебічний розвиток» в ЗОШ № 12 пройшла презентація підручника «Основи податкових знань» для учнів дев’ятих класів загальноосвітніх шкіл, яку підготував колектив школи на чолі з директором Євгеном Денисовим. Відкрили презентацію заступник начальника Артемівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області Олена Тишакова та заступник начальника відділу освіти Артемівської міської ради Оксана Карпець. На даний захід були запрошені педагоги шкіл, розташованих на території Артемівської міської ради, які будуть викладати зазначений курс, в тому числі в позакласній роботі.

Створення цього підручника та навчального курсу є спільним проектом Міністерства доходів і зборів та Міністерства освіти і науки України. Спецкурс «Основи податкових знань» викладатиметься в усіх загальноосвітніх школах України. Школярі вивчатимуть історію виникнення  і розвитку податків у світі та в Україні від часів Київської Русі до сьогодення, зможуть дізнатися, які є види податків і зборів, як їх обчислювати, які з них сплачує їх родина. Підручник містить багато практичних завдань, що дасть дітям розуміння принципів формування головного кошторису країни.

Підручник «Основи податкових знань» має зіграти певну роль в вихованні майбутніх сумлінних платників податків, які будуть законослухняними громадянами своєї Держави та повноцінними членами європейської спільноти.

23

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально