Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 31 гість.

Рекомендуємо

Семінар для жінок-підприємців «Українки в бізнесі»

Переглядів: 3474
30.10.2013 - 07:38
Семінар для жінок-підприємців «Українки в бізнесі»

В партнерстві з Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», Українським жіночим фондом та Дніпропетровською обласною радою Посольство США має честь виступити спонсором проведення Семінару для жінок-підприємців «Українки в бізнесі», який відбудеться 21 листопада 2013 року в приміщенні Академії митної служби України за адресою вул. Дзержинського, 2/4, м. Дніпропетровськ.

Семінар ґрунтується на отриманому натхненні і досвіді українських жінок, які взяли участь в конференції «Інвестуй в майбутнє», що проходила у Варшаві в листопаді 2012 року, а також у Жіночому форумі «Жінки-підприємниці: наступна рушійна сила української економіки», що проводився в квітні 2013 року в Києві.

Даний семінар в листопаді 2013 року має на меті стимулювати жіноче підприємництво, інновації та місцевий економічний розвиток завдяки залученню 80 майбутніх чи вже працюючих жінок-підприємців з Дніпропетровська, Запоріжжя, Донецька та Харкова для бізнес тренінгів та спілкування.

Нашою цільовою аудиторією є місцеві жінки-підприємці на різних стадіях бізнесу: успішні підприємці, що виступатимуть в ролі менторів, жінки-підприємці, які нещодавно започаткували власний бізнес, а також ті, хто має перспективну ідею на стадії концепції, потребуючи допомоги чи додаткової інформації.

Одноденний семінар включатиме виступи спікерів, історії успіху та тренінги в малих групах на теми фінансів, маркетингу, юридичного захисту та прав інтелектуальної власності.

Для участі у Семінарі необхідно заповнити анкету, що додається, та надіслати на адресу tamarisk@tamarisk.org.ua  до 1 листопада 2013 року. Участь у Семінарі є безкоштовною. Відібрані учасниці отримають офіційне запрошення від організаторів після 10 листопада 2013

Інформацію щодо квітневого Форуму можна знайти тут:

http://ukraine.usembassy.gov/events/sonenshine-forum.html

http://www.uwf.kiev.ua/news/705

Контактна особа, відповідальна за реєстрацію преси  - Олена Скрягіна,  Центр «Тамариск» 

Дата закриття реєстрації – 20 листопада 2013р.

Тел.: (096) 938 49 13

(050) 622 75 08

(056) 734 50 06

Електронна адреса: tamarisk@tamarisk.org.ua

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально