Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 78 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Тиждень фінансової грамотності в ЗОШ № 13 м. Соледара

Переглядів: 3175
11.11.2013 - 10:13
Тиждень фінансової грамотності в ЗОШ № 13 м. Соледара

Не секрет, що в сучасному суспільстві, яке динамічно розвивається та постійно зазнає змін, фінансова грамотність стає невід’ємною складовою успішного майбутнього будь-якої людини. А починати формування основ цих знань потрібно ще в шкільному віці.

Саме з цією метою та на виконання соціальних ініціатив Президента України «Кожній дитині – всебічний розвиток» з 4 по 8 листопада в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 проходив тиждень фінансової грамотності, в рамках якого було проведено тематичні уроки, бесіди, лекції, конкурси тощо.

Активну участь в цій роботі взяли працівники комерційних банків міста, які розповіли дітям про важливість вміння правильно розпоряджатися власними коштами, заощаджувати тощо. Не залишилися осторонь і батьки учнів, які займається підприємницькою діяльністю та створюють додаткові робочі місця у місті. Під час зустрічей зі школярами вони наголошували на важливості фінансової грамотності як запоруки фінансової свободи у дорослому житті.

Таким чином, протягом Всеукраїнського тижня фінансової грамотності учні школи змогли отримати багато інформації, яка точно стане їм в нагоді у майбутньому.

з 4 по 8 листопада в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 проходив тиждень фінансової грамотності, в рамках якого було проведено тематичні уроки, бесіди, лекції, конкурси тощо.з 4 по 8 листопада в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 проходив тиждень фінансової грамотності, в рамках якого було проведено тематичні уроки, бесіди, лекції, конкурси тощо.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально