Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 37 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Психологічна гра «Рєліз» пройшла в Артемівській ЗОШ № 24

Переглядів: 3334
15.11.2013 - 09:58
Психологічна гра «Рєліз» пройшла в Артемівській ЗОШ № 24

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» 14 листопада 2013 року в Артемівській загальноосвітній школі № 24  з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів з метою згуртованості учнівських колективів, гармонізації міжособистісних відносин серед підлітків проходила велика психологічна гра «Рєліз», яку провели  практичний психолог Наталя Драпова та педагог-організатор Олена Первушина.

Основними завданнями гри було знайомство учнів з колективною ігровою діяльністю, формування уміння співпрацювати, швидко приймати колективні рішення в процесі обговорення завдань, діяти на користь інтересів колективу.

У грі взяли участь учні 8-х класів. Вона проходила на перервах у п’ять етапів: «Розвідка», «Заборонена зона», «Інтелектуали», «Стрибок без парашуту», «Урок». На кожному етапі гравцям надавались підказки, скориставшись якими, вони отримували  «імунітет».

Учні з інтересом і захопленням пройшли всі іспити, отримали єдиний «імунітет» – «Рєліз» (рішучість, єдність, логіка, інтелект, згуртованість) та ще раз переконалися, що дружба - це близькі стосунки, засновані на взаємній прив’язаності людей, спільності інтересів, смаків, поглядів.

14 листопада 2013 року в Артемівській загальноосвітній школі № 24  з поглибленим вивченням окремих предметів проходила велика психологічна гра «Рєліз»

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально