Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 61 гість.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Психологічна гра «Рєліз» пройшла в Артемівській ЗОШ № 24

Переглядів: 3635
15.11.2013 - 09:58
Психологічна гра «Рєліз» пройшла в Артемівській ЗОШ № 24

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» 14 листопада 2013 року в Артемівській загальноосвітній школі № 24  з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів з метою згуртованості учнівських колективів, гармонізації міжособистісних відносин серед підлітків проходила велика психологічна гра «Рєліз», яку провели  практичний психолог Наталя Драпова та педагог-організатор Олена Первушина.

Основними завданнями гри було знайомство учнів з колективною ігровою діяльністю, формування уміння співпрацювати, швидко приймати колективні рішення в процесі обговорення завдань, діяти на користь інтересів колективу.

У грі взяли участь учні 8-х класів. Вона проходила на перервах у п’ять етапів: «Розвідка», «Заборонена зона», «Інтелектуали», «Стрибок без парашуту», «Урок». На кожному етапі гравцям надавались підказки, скориставшись якими, вони отримували  «імунітет».

Учні з інтересом і захопленням пройшли всі іспити, отримали єдиний «імунітет» – «Рєліз» (рішучість, єдність, логіка, інтелект, згуртованість) та ще раз переконалися, що дружба - це близькі стосунки, засновані на взаємній прив’язаності людей, спільності інтересів, смаків, поглядів.

14 листопада 2013 року в Артемівській загальноосвітній школі № 24  з поглибленим вивченням окремих предметів проходила велика психологічна гра «Рєліз»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально