Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 31 гість.

Рекомендуємо

ExportUA

Відбувся І Міжнародний конкурс класичного та сучасного мистецтва «Brilliante L'arte»

Переглядів: 2371
18.11.2013 - 08:57
Відбувся І Міжнародний конкурс класичного та сучасного мистецтва «Brilliante L'arte»

У рамках реалізації ініціатив Президента України Януковича В.Ф. "Діти майбутнє України" та з нагоди відзначення Року дитячої творчості в Україні з 13 по 17 листопада 2013 року в м. Києві ПК «Дарниця» відбувся І Міжнародний конкурс класичного та сучасного мистецтва «Brilliante L'arte» в межах відкритого Міжнародного фестивалю мистецтв «La grande arte di».

Конкурс проходив у семи номінаціях, в яких брали участь представники України, Росії, Китаю та Греції.

Яскравим та професійним став виступ учнів Школи мистецтв м.Артемівська.

У номінації «Інструментальна музика» лауреатами стали: інструментальний ансамбль «Капітошки» (керівник Сидорова Ю.А., Вороненко О.І.) – І місце; Капустіна Ксенія, баян (викладач Друцька Л.О.) – І місце. В номінації «Естрадний вокал» стали переможцями: Філатова Вероніка (викладач  Богданова О.В.) – І місце; Андрєєва Оксана, Соковіков Герман (викладач Богданова О.В.), Дорошева Анастасія (викладач Сидоренко С.І.) – ІІ місце; Шевченко Анастасія, Тащенко Анастасія  (викладач Сидоренко С.І.) – ІІІ місце. Трембач Карина (викладач Сапаргелдієва Н.Б.) отримала ІІ місце у номінації «Зображувальне та ужиткове мистецтво».

з 13 по 17 листопада 2013 року в м. Києві ПК «Дарниця» відбувся І Міжнародний конкурс класичного та сучасного мистецтва «Brilliante L'arte» в межах відкритого Міжнародного фестивалю мистецтв «La grande arte di». з 13 по 17 листопада 2013 року в м. Києві ПК «Дарниця» відбувся І Міжнародний конкурс класичного та сучасного мистецтва «Brilliante L'arte» в межах відкритого Міжнародного фестивалю мистецтв «La grande arte di». з 13 по 17 листопада 2013 року в м. Києві ПК «Дарниця» відбувся І Міжнародний конкурс класичного та сучасного мистецтва «Brilliante L'arte» в межах відкритого Міжнародного фестивалю мистецтв «La grande arte di». з 13 по 17 листопада 2013 року в м. Києві ПК «Дарниця» відбувся І Міжнародний конкурс класичного та сучасного мистецтва «Brilliante L'arte» в межах відкритого Міжнародного фестивалю мистецтв «La grande arte di». з 13 по 17 листопада 2013 року в м. Києві ПК «Дарниця» відбувся І Міжнародний конкурс класичного та сучасного мистецтва «Brilliante L'arte» в межах відкритого Міжнародного фестивалю мистецтв «La grande arte di». з 13 по 17 листопада 2013 року в м. Києві ПК «Дарниця» відбувся І Міжнародний конкурс класичного та сучасного мистецтва «Brilliante L'arte» в межах відкритого Міжнародного фестивалю мистецтв «La grande arte di». з 13 по 17 листопада 2013 року в м. Києві ПК «Дарниця» відбувся І Міжнародний конкурс класичного та сучасного мистецтва «Brilliante L'arte» в межах відкритого Міжнародного фестивалю мистецтв «La grande arte di».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально