Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 97 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Ми не будемо зберігати медустанови зі слабкою матеріально-технічною базою

Переглядів: 2785
20.11.2013 - 13:28
Ми не будемо зберігати медустанови зі слабкою матеріально-технічною базою

Про це заявив глава регіону Андрій ШИШАЦЬКИЙ, відповідаючи на запитання журналіста щодо реструктуризації Докучаєвського туберкульозного санаторію для дітей та приєднання його до Маріупольського тубдиспансеру.

Так, за словами журналіста, у колективному зверненні працівники медзакладу не задоволені таким рішенням регіональної влади. Вони відзначають, що Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» всіляко підтримує медзаклад. За гроші фонду були замінені вікна та придбано дитячий майданчик, який до цих пір не встановлено. Працівники наполягають, що їх медустанова може працювати і обслуговувати дітей самостійно.

Коментуючи дану ситуацію, губернатор підкреслив, що сьогодні в області достатньо місць в обладнаних тубзакладах, і в даному випадку колектив, скоріше, турбується про збереження своїх робочих місць.

У департаменті охорони здоров'я облдержадміністрації відзначили, що всі медичні працівники Докучаєвського санаторію будуть працевлаштовані.

- У нас вистачає місць у тубзакладах області, і сьогодні, в ході медреформи, ми не будемо зберігати медустанови зі слабкою матеріально-технічною базою. Ми будемо проводити реструктуризацію подібних лікарень, щоб маленькі пацієнти отримували своєчасну і якісну медичну допомогу, - зазначив Андрій ШИШАЦЬКИЙ.

Сьогодні в Докучаєвському санаторії налічується 50 ліжок, з них половина не зайняті. Приєднання до Маріупольського тубдиспансеру дасть можливість пацієнтам якісно поправляти здоров'я. Для дитячого відділення тут вже виділено приміщення, яке має хорошу матеріальну-технічну базу, це значно поліпшить обслуговування пацієнтів.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально