Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 25 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Капітальний ремонт систем централізованого водопостачання та водовідведення

Переглядів: 2814
22.11.2013 - 13:16
Капітальний ремонт систем централізованого водопостачання та водовідведення

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України - В.Ф. Януковича "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" на території Артемівської міської ради  виконуються заходи щодо впровадження Державної програми "Питна вода", Програми  "Економічного і соціального розвитку Артемівської міської ради на 2013 рік" - виконуються роботи з капітальних ремонтів систем  централізованого водопостачання та водовідведення.

В рамках Державної програми "Питна вода" здійснюються заходи щодо  поліпшення водопостачання мікрорайону Ступки у місті Артемівську. Виконані роботи з капітального ремонту  водопроводу по вул. Б. Хмельницького. Розпочати роботи з капітального ремонту водопровідної мережі по вул. Тухачевського від житлового будинку № 116 до житлового будинку № 146.

В рамках Програми  "Економічного і соціального розвитку Артемівської міської ради на 2013 рік"   виконуються роботи з капітального ремонту каналізаційних насосних станцій комунального підприємства «БАХМУТ-ВОДА», які розташовані за адресами:   вул. Маріупольська, 5,  вул. Толбухіна, 154,   вул.Горбатова, 87б.   


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально