Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 133 гостя.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Обдаровані діти з Артемівська отримали нагороди

Переглядів: 2697
26 Листопад, 2013 - 11:07
Обдаровані діти з Артемівська отримали нагороди

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», в рамках  Тижня дитячої творчості  24 листопада 2013 року у залі урочистих подій обласного Центру технічної творчості дітей та юнацтва відбулося нагородження обдарованої молоді  - вихованців закладів Донецької області з технічної творчості.

На урочисті збори  було запрошено і делегацію Артемівського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва у складі директора - Андрія Місечко і вихованців - Лучани Науменко (учениця 11 класу НВК №11, чемпіонка Європи, неодноразова чемпіонка України та Донецької області зі спортивної радіопеленгації) та Юрія Макогона (учень 9 класу ЗОШ №5, неодноразовий чемпіон України з авіамодельного спорту).

З вітальним словом до присутніх дітей, їх батьків та педагогів звернулася директор обласного Центру технічної творчості дітей та юнацтва Олена Білецька.

Велика кількість обдарованих дітей Донеччини, в тому числі і наші вихованці, за свою наукову, творчу діяльність та вагомі спортивні здобутки отримали грамоти обласного Центру технічної творчості  дітей та юнацтва і подарунки від спонсорів заходу - Центру підтримки технічних видів спорту та Партії Регіонів.

Учасників свята порадували своїми виступами танцювальні колективи та  вихованки вокальної студії Палацу дитячої та юнацької творчості.

Рік дитячої творчості продовжується. Та по його закінченню держава і надалі підтримуватиме творчо обдарованих дітей, адже саме вони робитимуть її  розвиненою, могутньою, демократичною і квітучою.

24 листопада 2013 року у залі урочистих подій обласного Центру технічної творчості дітей та юнацтва відбулося нагородження обдарованої молоді  - вихованців закладів Донецької області з технічної творчості.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально