Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Про розвиток дітей раннього віку йшлося на методичному об’єднанні в Артемівському ДНЗ №36

Переглядів: 3156
26.11.2013 - 11:08
Про розвиток дітей раннього віку йшлося на методичному об’єднанні в Артемівському ДНЗ №36

Діти повинні жити в світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості  - саме це висловлювання Василя Сухомлинського  стало девізом роботи методичного об’єднання для вихователів груп раннього віку «Кольорове довкілля», яке на виконання соціальних ініціатив Президента України «Кожній дитині – всебічний розвиток» та за підтримки відділу освіти Артемівської міської ради 22 листопада  2013 року пройшло в  дошкільному навчальному закладі яслах-садку № 36 «Теремок».

Керівник методичного об’єднання завідувач дошкільної установи № 18 Ганна Єщенко звернула увагу слухачів на безпосередній зв'язок базового компонента дошкільної освіти та програм навчання і виховання дітей «Дитина» та «Українське дошкілля»,  на  особливості психічного розвитку дітей раннього віку.

В ході діалогу «Сучасні  вимоги до планування навчально-виховної роботи з дітьми раннього віку» слухачі методичного об’єднання  разом з  вихователем-методистом дошкільної установи № 36 Зоєю Комар розглянули особливості, специфіку планування навчально-виховної роботи та організації  і проведення занять з дітьми. Під час роботи вихователі мали змогу зорієнтуватися у сучасних вимогах до освітньої роботи. Практичний психолог ДНЗ № 36 Ганна Пугач надала слухачам методичного об’єднання практичні рекомендації щодо створення емоційно-розвиваючого середовища  для дітей раннього віку.

Заняття вихователя дошкільного закладу № 36 Оксани Мишук «Кошеня загубилось» продемонструвало шляхи взаємодії дорослого та дитини завдяки сумісній  співпраці, піклуванню  та виявленню турботи про тварин. Педагог  показала   дієву форму роботи з вихованцями, націлену на забезпечення їх повноцінного розвитку.

Робота в мікрогрупах в практичній частині  була націлена на створення методичного продукту: планування ігрової, трудової діяльності, фізкультурно-оздоровчої роботи, спостережень на місяць.

Вихователі залишились задоволеними роботою методичного об’єднання, оскільки отримали багато корисних практичних рекомендацій.

22 листопада 2013 року пройшло методичне об’єднання для вихователів груп раннього віку «Кольорове довкілля», в дошкільному навчальному закладі яслах-садку № 36 «Теремок».22 листопада 2013 року пройшло методичне об’єднання для вихователів груп раннього віку «Кольорове довкілля», в дошкільному навчальному закладі яслах-садку № 36 «Теремок».22 листопада 2013 року пройшло методичне об’єднання для вихователів груп раннього віку «Кольорове довкілля», в дошкільному навчальному закладі яслах-садку № 36 «Теремок».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально