Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 36 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Відбулась шкільна філармонія за темою: «Пісні на слова Т.Г. Шевченка».

Переглядів: 2451
02.12.2013 - 08:49
Відбулась шкільна філармонія за темою: «Пісні на слова Т.Г. Шевченка».

У рамках реалізації ініціатив Президента України Януковича В.Ф. "Діти майбутнє України" та з нагоди відзначення у 2014 році 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка 29 листопада у Школі мистецтв м. Артемівська відбулась шкільна філармонія за темою: «Пісні на слова Т.Г. Шевченка».

 Вона є першою у низці подібних заходів, які присвячені 200-річчю з дня народження народного кобзаря  - Т.Г. Шевченка. концертну програму підготовила та провела викладач музично-теоретичних дисциплін Школи мистецтв м. Артемівська Котовська Л.В., а пісні на  слова видатного українського поета виконували учні вокально-хорового відділення школи, студенти Артемівського музичного училища ім.І.Карабиця і завершив святковий вечір виступ народного аматорського колективу «Елегія» (керівник. Сидоренко С.І.).

У концертній залі школи відбулась виставка робіт юних художників  - учнів класу викладача Бутченко А.В.: Чекаліної І., Давидової Е., Гуртової Л., Лисенко Д., Зеленської М.. Роботи уявляли собою художні ілюстрації до музичних творів. 

29 листопада у Школі мистецтв м. Артемівська відбулась шкільна філармонія за темою: «Пісні на слова Т.Г. Шевченка». 29 листопада у Школі мистецтв м. Артемівська відбулась шкільна філармонія за темою: «Пісні на слова Т.Г. Шевченка». 29 листопада у Школі мистецтв м. Артемівська відбулась шкільна філармонія за темою: «Пісні на слова Т.Г. Шевченка». 29 листопада у Школі мистецтв м. Артемівська відбулась шкільна філармонія за темою: «Пісні на слова Т.Г. Шевченка». 29 листопада у Школі мистецтв м. Артемівська відбулась шкільна філармонія за темою: «Пісні на слова Т.Г. Шевченка».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально