Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 23 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

Заступник директора з виховної роботи Артемівської ЗОШ №10 Тетяна Бак – лауреат обласного конкурсу

Переглядів: 4227
10.12.2013 - 13:03
Заступник директора з виховної роботи Артемівської ЗОШ №10  Тетяна Бак – лауреат обласного конкурсу

5 грудня 2013 року на базі Донецького облІППО відбувся ІІІ (обласний) очний етап огляду-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах області. 

Організаторами  огляду-конкурсу виступили департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації, Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Головне управління юстиції у Донецькій області та Донецький юридичний інститут МВС України. Даний конкурс  був проведений на виконання Програми правової освіти населення області на 2011-2015 роки та в рамках Всеукраїнського тижня права.

У номінації «Система превентивної роботи навчального закладу» наше місто представляла заступник директора з виховної роботи Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Тетяна Бак.

У даній номінації було представлено 21 роботу, 5 з них брали участь у очному етапі.

Тетяна Миколаївна, презентуючи проект «Школа позитивного соціального досвіду», що зараз впроваджується у школі, спробувала описати багатогранність системи превентивного виховання, що склалась за останні роки.

У доповіді простежувалось і використання традиційних профілактичних заходів, і цілеспрямована робота з успішної соціалізації та адаптації учнів, як первинна превенція, і робота в рамках експерименту «Школа сприяння здоров’ю», і інформатизація виховного середовища через персональний сайт «Шкільна система національного виховання». Робота була представлена у вигляді презентації та, що найцікавіше, у моделях п’яти правильних багатогранників.

За результатами обласного конкурсу Тетяна Бак отримала ІІ результат та звання лауреата, проте можна впевнено сказати, що її змістовний, творчий  виступ нікого в аудиторії не залишив байдужим.

Як зазначила член обласного журі, заступник директора з виховної роботи НВК №11 Олена Лавренко: «Це був виступ з префіксом «най»: найкреативніший, найцікавіший, найдетальніший, найзрозуміліший до сприйняття. Вітаю колегу з яскравою презентацією не тільки школи, а й міста Артемівська та з результативним виступом, що дає можливість піднятися ще на одну сходинку професійної майстерності».

Ми сповнені гордості, що на рівні області заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 10 виявила творчий підхід до питань формування правової культури учнів та бажаємо Тетяні Миколаївні подальших творчих успіхів.

5 грудня 2013 року на базі Донецького облІППО відбувся ІІІ (обласний) очний етап огляду-конкурсу на кращу організацію правоосвітньої та правовиховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах області.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально