Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 27 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Артемівська ЗОШ № 5 розпочала експериментально-дослідну діяльність

Переглядів: 2411
12.12.2013 - 11:44
Артемівська ЗОШ № 5 розпочала експериментально-дослідну діяльність

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 22.07.2013 № 1031 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі  Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням Артемівської міської ради Донецької області»  навчальний заклад № 5 за підтримки відділу освіти розпочав свою експериментально-дослідну діяльність Всеукраїнського рівня за темою: «Створення здоров’язбережувального освітнього простору школи за ідеями В.Сухомлинського та в контексті інновацій шкільної освіти».

Згідно з програмою експерименту, 10 грудня 2013 року було проведено засідання наставної педагогічної ради. Вікторія Головко - заступник директора з навчально-виховної роботи - ознайомила присутніх з педагогічними поглядами В.Сухомлинського щодо створення здоров’язбережувального  освітнього простору в школі. Директор школи Валентина Ночовка дала поглиблений аналіз медичного огляду учнів школи та підкреслила необхідність проведення цієї експериментальної діяльності,  результатом якої буде покращення здоров’я молодого покоління. Олена Тимощук, голова методичної ради, ознайомила присутніх з інноваційними здоров’язбережувальними технологіями сучасної  школи.  Були розглянуті питання щодо вивчення поняття «здоров’я» та його складових (Богдан Молодчак), «освітній простір» (Алла Мащенко) та вивчення системи роботи Школи Радості В.Сухомлинського (вчителі Наталя Альгіна, Наталя Конюшенко).

Впровадження ідей В.Сухомлинського в педагогічну практику школи відкриє нові резерви в модернізації шкільної освіти, в побудові моделі здоров’язбережувального освітнього простору та стане підґрунтям для професійних задумок педагогічного колективу.

Артемівська ЗОШ № 5 розпочала експериментально-дослідну діяльністьАртемівська ЗОШ № 5 розпочала експериментально-дослідну діяльність

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально